Trio mladíků podepsalo nové smlouvy

Eddie Nketiah, Matt Macey a Ben Sheaf prodloužili s Arsenalem stávající kontrakt. Ve všech třech případech se jedná o hráče, kteří letos debutovali za první tým.

Eddie v dosavadní sezóně nastoupil ke čtyřem zápasům. Osmnáctiletý fotbalista na sebe upoutal pozornost především dvěma góly proti Norwich City, díky kterým Gunners vyhráli 2:1 po prodloužení. Nketiah si kromě zápasu v Ligovém poháru připsal ještě tři starty v Evropské lize.

Zraky fanoušků také na sebe strhl také Matt, který v probíhajícím ročníku chytal ve dvou utkáních Arsenalu. Třiadvacetiletý brankář si zahrál právě proti Kanárkům, čisté konto si poté připsal v zápase s Červenou hvězdou.

V pozadí zůstává Ben. Devatenáctiletý záložník jako řada dalších mladíků poprvé nastoupil za „A-tým“ v Evropské lize, když naskočil na poslední minuty na hřišti Červené hvězdy.

Již dříve Arsenal prodloužil smlouvu také s Joe Willockem. Celý klub by rád mladým hráčům pogratuloval k novým kontraktům a kromě úspěchů s klubem jim popřál také osobní posun.