Turnaj Fanclubu BRNO 2008

Pozvánka pro všechny členy našeho oficiálního Supporters Clubu.

Jak už Vlado ve svém článku naťukl chystá se náš SC zúčastnit další zajímavé akce – fotbalového turnaje fanclubu pod názvem Liga Mistrů v Brně, který se uskuteční 21.6.2008 na umělé trávě na Sadské. Pořadatelství prvního ročníku se ujal fanclub AC Milanu. Startovné je 500 kč, které by se mělo zaplatit z naší společné pokladny.

Pokud máš zájem zúčastnit se a jsi členem SC napiš mi na email gunners.soutez@seznam.cz  předmět turnaj. Otázka nominace zůstala bohužel nebo bohudík na mně 🙂 Jedeme samozřejmě především vyhrát, ale nemyslím si, že bude problém, když počet členů našeho týmu bude o něco vyšší( snad nás nebude 40 to bychom mohli postavit Ačko, Bčko, Cčko a Dčko:)) než u ostatních účastníku. Nějakým způsobem se vystřídáme, aby si zahráli všichni. I kdyby někdo zrovna nebyl takový kopáč jako třeba ikona bohumínské kopané Blejchi nebo nechtěl si moc propotit triko můžeme mu nabídnout flek v našem širokém realizačním týmu. Takový dobrý psycholog je po prvním nezdaru k nezaplacení. Po ukončení turnaje zajdeme někam posedět a zapít první místo.

Základní informace:

Turnaj se uskuteční v sobotu 21.6. 2008 v Brně na venkovní umělé trávě. K dispozici jsou šatny se sprchou, občerstvení a posezení. Podle plánu organizátorů by turnaj měl být v podobě Ligy Mistrů, jak ji všichni známe. Fankluby Arsenalu, Realu, AC a dalších velkoklubů se utkají o pohár.

Pravidla:

Při malém počtu týmů se bude hrát 2x 10 minut, stylem každý s každým, při větším počtu se vytvoří skupiny a následně K.O. systém. Složení týmů bude 5+1 se střídajícími. Bližší pravidla zájemcům budou dodána v průběhu května až června.

Doprava:

Z Hlavního nádraží: tramvaj č.1 směr Řečkovice, zastávka Husitská, dále asi 200m směr Slovanské náměstí
Z Mendlova náměstí: autobus č.84, zastávka Slovanské náměstí
Z ÚAN Zvonařka: tramvaj č.12 směr Červinkova, zastávka Skácelova, dále autobus č.84 nebo trolejbus č.30 do zastávky Slovanské náměstí

Další info na acmilan.cz

Go down the field again
Just one more goal
No other team can fight
like the boys in Red and White

Never let their Glory fade
Long may they reign
So let us all give out with
Up the Gunners, Up the Gunners   Goal!

{mos_fb_discuss:36}