Aktualizováno !!!! Turnaj Premierleague.cz

Poslední informace k připravované akci webu Premierleague.cz  – Turnaj fanclubu v malé kopané Praha 2009.

Kdy: 12.12.2009

Kde: Praha – Pankrác ( hala)

Čas: 13.00 – 19.00

Herní systém: 4 + 1

Nominace:

Prosím všechny, kteří se předběžně přihlásili, aby nominaci a svou účast potvrdili. Kontaktujte mně na emailu: titi14@email.cz, ICQ: 204-685-385 nebo facebooku.

Nominaci budu postupně aktualizovat:

1. DAN

2. Ďuri

3. msturm

4. Michal – Král Hané

5. Brokeneck

6. Hans

7. Mikec

8. Anfield
9. James

10. Válec

Realizační tým:

1. Princezna

2. Síma

Výstroj a výzbroj:

Červený dresík ze sezóny ???? ( nechám na rozhodnutí většiny) povinností. Žlutý dle možností.

Sraz nominovaných:

12.30 před halou.

Kolem jsou dvě reustaurace i pizzérie, tudíž o občerstvení během zápasů nebude nouze.

Bude se hrát od 13:00 do 19:00 (při menším zájmu se kdyžtak hodinka uřízne). Kopat se bude do halové pětky, nepočítejte tedy s futsalovým míčem.

Večerní posezení by bylo ZDE , cca pět minut cesty od haly. Vejde se zde kolem 50 lidí + vlastní salonek pro 20 lidí. Tak snad se vejdeme.

Vyjádření organizátora z Premierleague.cz Petra Kotrlíka:

Zde je seznam přihlášených týmů. Čísla v závorkách znamenají, kolik členů tým mít bude, ovšem je třeba to brát jen orientačně.

– fcarsenalcz (10), Manchester United (5), Tottenham (9), Sunderland (5), Newcastle (3), Everton (5), gunners (12), Liverpool (7-8?), West Ham (10).

Samozřejmě dorazí i fanoušci dalších týmů jako Fulham, Wigan, Chelsea a podobně, kteří složí jeden mix tým. Kdo z jedinců má ještě zájem, může samozřejmě dorazit. Fanoušci Sunderlandu s Newcastlem vytvoří společně jeden celek pod názvem North East Stars Team. Pokud se nestanou žádné další změny, turnaje se zúčastní 9 týmů. Budou tedy utvořeny dvě skupiny, v nichž se odehraje celkově 16 zápasů. Jelikož jeden match bude trvat 15 minut, základní část bychom měli stihnout do pěti hodin. Pak se odehraje samozřejmě finále a když bude čas, tak bude i souboj o třetí, páté a sedmé místo. Vše ale berte orientačně.. Případně pokud má někdo lepší nápad, diskuze pod článkem je ideální proto, jak systém turnaje zrealizovat 🙂

Jinak poprosím každý tým, aby si vzal dvě trika – světle a tmavé, abychom se na hřišti rozlišili, když by hráli dva týmy v bílém atd. Dále hospoda, do které jdeme, je otevřená do 23:00. Předpokládá se, že ji při našem návalu hned nezavřou, nicméně o 200m dále je non-stop, kam se případně přesuneme. Alespoň ti, kteří přijeli hlavně pokecat a trochu si užít víkendu.

Tímto děkuju všem, kteří přijedou, a doufejme, že se celý sraz odehraje v duchu fair-play a nebude nouze o nezapomenutelné chvíle.

DAN