Twitter TakeOver

V rámci dnešního Twitter TakeOver odpovídali naši hráči fanouškům na zvídavé dotazy.

Pod palbou dotazů se ocitli Kieran Gibbs, Alex Oxlade-Chamberlain, Lukasz Fabianski a Per Mertesacker. Většinu otázek a odpovědí naleznete níže.

Jaký byl nejlepší hráč, kterého si musel bránit? – Řekl bych, že Cristiano Ronaldo, to je nejlepší hráč světa.

Fandil si jako chlapec Arsenalu? – Ano, celá moje rodina fandí Arsenalu. Fandil jsem Arsenalu a Wimbledonu.

Batman nebo Superman? – Superman, protože umí létat.

Kdo je tvůj nejoblíbenější televizní herec? – Řekl bych, že Vince Vaughan, protože je úžasný. Nebo Denzel Washington, to je velký herec.

Kdo je lepší levý obránce – Nigel Winterburn nebo Ashley Cole? – Uf, to je těžká otázka. Ashleyho znám lépe, tak bych řekl on, protože jsem ho viděl vícekrát.

Na jaké pozici hraješ raději – jako křídlo nebo jako krajní obránce? – Už dlouho jsem nehrál na křídle a dospěl jsem k tomu, abych si užíval hru na levém okraji obrany.

Kdo je lepší, ty nebo Jaydon (Kieranův bratr, dvojče, pozn.red.)? – Jsme docela rozdílní hráči. Hraje na křídle, myslí si, že je Dani Alves. budeme si muset dát brzy závod.

Proč číslo 28? – Když jsem přišel do týmu, bylo to jediné volné číslo.

 

Zpíváš si na záchodě? – Zpívám si ve sprše! Na záchodě tolik ne.

Nejlepší krajní obránce, proti kterému si nastoupil? – Těžká otázka. Vždycky je těžké hrát proti Coleovi, stejně tak proti Evrovi. Problémy mi dělal taky Kieran Richardson.

Myslíš, že je šance donutit Carla Jenkinsona, aby si založil účet na twitteru? – Hmm, Jenko a twitter? Nemyslím. Řekl bych, že je větší šance k tomu přesvědčit Bosse.

Co byl zatím tvůj největší zážitek v Arsenalu? – Úžasný byl můj debut a první branka. Zahrát si proti AC Milán na Emirates bylo také úžasné.

S jakým hráčem z týmu by si šel na dvojité rande? – To by byl Jenko, to je můj parťák. Jsme Tweedledum a Tweedledee.

Proč se snažíš si vypěstovat vous ve stylu Ricka Rosse? – Zatím to teda není Rick Ross, to je ještě brzo. Chtěl jsem prostě po návratu ze zranění změnit vzhled.

Jaký byl nejlepší žertík, u kterého si byl? – To nemůžu prozradit, ale obsahoval kopačku.

 

Kdyby si hrál v poli, na jaké by to bylo pozici? – Hrál bych číslo 10, mám vynikající přehled a techniku s míčem. Měl bych kupu asistencí.

Proč nejsi hráč NBA? – Protože hraju fotbal. Mám rád NBA a basketbal, ale dávám přednost fotbalu.

Hraješ hodně basketbal? Tvoje trojky při tréninku s Brooklyn Nets byly parádní. – Ne, ve skutečnosti ne. Hraji přes léto, protože moji dva bratři jsou také velcí fanoušci basketbalu.

Kdo by vyhrál závod na 100 metrů mezi Mertesackerem a Wengerem? – To je otázka. Boss by měl dobrý start, ale Per by to dohnal svými dlouhými kroky a vyhrál.

Co je nejdůležitější součástí sendviče? – Řekl bych, že to, co je uvnitř. Pro mě je nejlepší částí šunka a sýr.

Ahoj, jsem fanoušek z Hong kongu. Co si myslíš o Asia Tour? Co byl pro tebe největší zážitek? – Pro mě to byla velká zkušenost, viděl jsem rozdílnou kulturu, potkali jsme spoustu fanoušků. Všichni jsou blázni do Arsenalu!

Kdo na tebe vystřelil nejtvrdší střelu, co si musel kdy chytit? – Řekl bych, že určitě Poldi, ten umí prásknout do balónu. Ten má nejtvrdší střelu.

Kdo je největší fešák v kabině? – No tak, to je snad otázka? Pochopitelně, že já.

 

Jaké to je být kapitán? – Jsem hrdý, když mám pásku a vedu tým. Je to úžasné, ale jsem samozřejmě jenom záskok.

Kdo ti dluží nejvíc peněz? – Těžko říct. Já jsem opravdu přísný a hned každého donutím mi peníze vrátit.

Jaké sporty máš rád mimo fotbal? – Vyrostl jsem ve sportovní rodině, takže plavání, stolní tenis, tenis a basketbal. Ale fotbal má přednost.

Německý život nebo anglický? – Oba. Snažím se pochytit také něco z anglické kultury, třeba mluvit anglicky.

Kdyby si byl astronaut, jakou planetu by si navštívil? – To je těžká otázka. Asi bych první letěl na Mars, to vypadá zajímavě.

Co děláš ve volném čase? –  Snažím se odpočívat, zotavit se po zápase. Jsem s rodinou a snažím se relaxovat.

Nejlepší kamarád v týmu? – Máme spoustu dobrých chlapů. Nechci někoho vybírat, všichni jsou prima.

Co si myslíš o Koscielnym? – Právě v této sezóně se nám docela daří, naši spolupráci jsme posunuli na další level. Jsme spolu spokojení.

Proti jakému útočníkovi bylo nejtěžší hrát? – Vždycky říkám, že proti Torresovi ve finále Eura.