Týmové zprávy o Odegaardovi, Sakovi, Smith Roweovi a dalších

Před čtvrtečním zápasem ve čtvrtfinále Evropské ligy proti Slávii Praha jsme se spojili s naším lékařským týmem.

Pierre-Emerick Aubameyang

Auba vynechal nedělní zápas proti Sheffieldu United, protože se necítil dobře. Auba bude i nadále zkoumán před čtvrtečním zápasem ohledně jeho dostupnosti.

David Luiz

Pravé koleno. Jak bylo oznámeno minulý týden, David podstoupil úspěšný zákrok na pravém koleni a rehabilituje s lékařským týmem. Očekává se, že David bude zpět v plné kondici a bude k dispozici pro výběr v nadcházejících týdnech.

Martin Odegaard

Pravý kotník. Martin má potíže s pravým kotníkem od doby, co byl v mezinárodních službách. Martin minulý čtvrtek zmeškal první kolo proti Slávii Praha a nedělní zápas proti Sheffieldu United. Před čtvrtečním zápasem se bude hodnotit jeho dostupnost.

Bukayo Saka

Je v plném tréninku a k dispozici pro výběr.

Emile Smith Rowe

Levý kotník. Emile se zotavil z podvrtnutí levého kotníku, které si přivodil minulý čtvrtek v prvním kole proti Slávii Praha. Emile je nyní zpět v plném tréninku a k dispozici pro zápas.

Kieran Tierney

Levé koleno. Kieran utrpěl poškození vazů na levém koleni při zápase proti Liverpoolu 3. dubna. Jak bylo oznámeno počátkem týdne, operace nebude nutná a doufá se, že Kieran bude zpět v plném tréninku během čtyř až šesti týdnů.

Všichni ostatní hráči prvního týmu jsou momentálně k dispozici pro zápas.

/arsenal.com/