V Rakousku bez Alexise, ale s Chambersem a Campbellem

První tým Arsenalu před Emirates Cupem odcestoval do Rakouska na čtyřdenní tréninkový kemp – bohužel bez Alexise Sancheze.

Chilský reprezentant se podle plánu měl se svými novými spoluhráči v Bad Waltersdorfu, ale musel změnit plány a jet do Paříže vyřešit problém s pracovními vízy.

Na místo toho by měla naše posila za 32 milionu liber přijet během dneška do Colney, kde bude do čtvrtka trénovat sám.

O víkendu Boss sdělil, že si nemyslí, že Sanchez do Rakouska odcestuje.

„Musí jet zpět do Paříže pro víza, takže pojede do Colney v úterý. My se vracíme ve čtvrtek, takže do té doby bude pracovat v Londýně.“

Mladý tým, který se o víkendu představil v USA, byl posilněn o Alexe Oxlade-Chamberlaina, Oliviera Girouda a Laurenta Koscielnyho, kteří se vrátili ze svého volna po Mistrovství světa. V kádru jsou již i Mathieu Debuchy a Calum Chambers, stejně jako Joel Cambell. David Ospina by měl do Rakouska dorazit během dnešního dne.

„Ta opravdová práce začíná teď,“ prohlásil Arsene Wenger o následujících čtyřech dnech. „Poté je zde Emirates Cup o víkendu. Problémem je, že naše předsezonní příprava bude velmi krátká; léta po Mistrovství světa jsou vždy noční můrou, protože nemáme žádnou přípravu.“

 


zdroj arseblog.com