VÁNOČNÍ OBJEDNÁVKA 2010

!!! POUZE PRO ČLENY SC!!!

Již tradiční nákup pod stromeček na Arsenal.com s 20% slevou. Babičce šálu, dědovi fajfku, manželce pouzdro na doutníky, dětem dudlíky a sobě plyšového medvídka.

poprvé POZOR! Pozorně si celý článek přečtěte!

poprvé POZOR! Pozorně si celý článek přečtěte!

poprvé POZOR! Pozorně si celý článek přečtěte! (pokud máte pocit, že to samé už čtete potřetí, tak zatím čtete opravdu pozorně, vydržte!)

podruhé POZOR! Objednávat můžete z celé nabídky Arsenal On-Line Shopu. Dobře si zapisujte kódy, velikosti, množství. Všímejte si taky poznámky Sorry – Out of stock, což znamená, že zboží momentálně není na skladě a je dost možné, že nebude ani v druhé polovině listopadu, kdy budou objednávku v Londýně vyřizovat. Objednat si takové věci můžete, jen je nemusíte dostat. Což ovšem může platit i naopak, co mají na skladě teď může během měsíce zmizet.

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, vyplnit, opět uložit a odeslat  na níže uvedený e-mail.

Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek – kurz libry se stále mění.

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám dres přišel až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to € 4,50 (Prosím, opravte si ve stažené tabulce, kde nám bohužel zůstalo € 9). Pokud by někdo měl objednávku opravdu extra objemnou, je možné, že se ozveme a budeme se muset dohodnout na individuální částce za poštovné a balné.
Pokud jste z Prahy a okolí, je možné se dohodnout na osobním odběru, napište to do e-mailu a neplaťte poštovné.

Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do 15. 11. 2010 11:59.
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com
Předmětu emailu: Objednavka Vanoce 2010 a vaše registrační číslo v SC
Zároveň je třeba do 16.11. 2010 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
2617432689/1100 pro Slovensko

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

potřetí POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě

počtvrté POZOR! Jak je uvedeno v úvodu, objednávka je pouze pro členy SC. Pokud si nejste jistí, co to znamená, prostudujte si důkladně tyto stránky. Ve stručnosti to znamená, že objednávat mohou všichni, kdo uhradili příspěvky na sezónu 2010/11.

Skol.

Hans

P. S. Na rozdíl od princezny a ostatních je mi jedno, jestli si předchozí návod pozorně přečtete nebo ne (i když vás nabádám, abyste to četli pozorně). Na přitroublé dotazy nebudu odpovídat, ani v komentářích, ani mejlem, nijak. Pokud podle výše uvedeného návodu nejste schopni správně poslat objednávku, pak si nezasloužíte aby vám Ježíšek něco se znakem AFC naložil. Maximálně si zasloužíte aby vám naložil. Rozumné dotazy samozřejmě zodpovědně zodpovím.