Vánoční objednávka 2013

!! POUZE PRO ČLENY SUPPORTERS CLUBU!!!

 Pouze pro členy SC!!! Tedy pro ty, kteří mají zaplacené příspěvky na sezónu 2013/14.

Vánoce jsou již ve všech obchodech, takže i u nás. Máme tady každoroční společnou objednávku. Vybírat můžete z celého sortimentu The Arsenal Direct. Pozorně si ale prohlédněte, zda náhodou nejsou vámi vybrané věci „Out of Stock“, což znamená, že nejsou na skladu a tudíž vám nejspíše nepřijdou.

Většina z Vás už to zná, ale přece jen apeluji na všechny, zejména objednávkové „nováčky“, aby si pečlivě přečetli návod a také pozorně přepisovali kódy, názvy a ceny. Zejména na ceny si dejte bacha, protože se občas mění – bohužel to platí zejména pro dresy a porisky na ně.

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, vyplnit, opět uložit a odeslat na níže uvedený e-mail. Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek!!!

Vzor vyplnění vidíte na následujícím obrázku (bacha, ceny nejsou aktuální!):

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám zboží přišlo až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to €4,50.

Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do 25.11.2013 20.00. (ještě během pondělního večera budu objednávku kompletovat a hned odesílat, takže termín neprošvihněte)
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com (2x si zkontrolujte kam objednávku posíláte, spousta lam ji posílá na oficiální e-mail SC, který pro objednávky není určený)
Předmětu emailu: „Objednavka Xmas 2013“ a vaše registrační číslo v SC (na číslo nezapomínejte!!!)
Zároveň je třeba do 26.11. 2013 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
520700-4203814563/8360 pro Slovensko

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě (kamarádům ze Slovenska se dopředu omlouvám, ale potvrzovat jejich platby vždy trvá déle)

Díky, Hans