VBET se stává oficiálním partnerem Arsenalu

Jsme potěšeni, že do klubu můžeme přivítat VBET jako oficiálního sázkového a herního partnera.

Partnerství, které potrvá do roku 2022 umožní VBET vzít fanoušky Arsenalu blíže dění prostřednictvím jejich vzrušujícího obsahu webu a exkluzivních nabídek.

V čele s legendou Arsenalu a ambasadorem VBET Rayem Parlourem využije tato globální značka přístupu k prvnímu týmu, tak aby vytvořila obsah šitý na míru fanouškům, který si užijí.

VBET se také stane oficiálním prezentačním partnerem The Breakdown, kde můžete vidět bývalého gunnera Adriana Clarka poskytovat hlubší taktické a statistické analýzy o hře.

VBET je licencován po celém světě, běží na jejich systému a je provozován společností BetConstruct, která je světovým lídrem a inovátorem v oblasti poskytování herního softwaru.

Náš obchodní ředitel, Peter Silverstone, řekl:

„Jsme rádi, že můžeme VBET přivítat v naší rodině oficiálních partnerů. Inovace je klíčovou součástí toho, co nás v Arsenalu pohání, takže jsme nadšeni, že jsme partnerem s tak pokrokovou globální značkou.“

„Těšíme se na spolupráci s nimi, abychom společně vytvořili bezkonkurenční obsah a poskytli exkluzivní nabídky, o kterých víme, že z nich naši příznivci budou mít radost.“

Zakladatel a generální ředitel VBET, Vigen Badalyan, řekl:

„Každý ve společnosti VBET je potěšen, že jsme se stali globálním partnerem Arsenalu pro sázení na příští tři roky. Tím, že budujeme svůj vlastní software a děláme si vše sami, můžeme fanouškům nabídnout inovativní, snadnou a bezpečnou zkušenost se zodpovědným hazardem, který máme v srdci značky. Těšíme se na spojení s vášnivými fanoušky Arsenalu po celém světě.“

„Jsme velkými obdivovateli tradice Arsenalu a toto partnerství je klíčovou součástí naší dlouhodobé strategie. VBET přinese další generaci hraní přímo fanouškům Arsenalu se skvělými produkty a vzrušujícími akcemi. Jsme nadšeni, že můžeme být součástí další kapitoly v dlouhé a proslavené historii Arsenalu.“

Minulý týden to vypadalo, jako by Arsenal ukončil vztah s devíti sponzory. Nebo oni s Arsenalem. Postaveno na základě informací získaných ze stránek arsenal.com, kde bylo odstraněno 9 sponzorů. Jsou to: BetConstruct, BYD, Gatorade, 12Bet, Betfair, SBL, SportPesa, Star a Tempobet. I když SBL a Gatorade jsou nyní zpět.

Úkolem je nahradit tyto sponzory, kteří odcházejí, novými. Čím déle ale tráví Arsenal čas mimo Ligu mistrů, je obtížnější nahradit staré obchodní smlouvy novými, které jsou stejně konkurenceschopné.

/arsenal.com, dailycannon.com/