Vedení Arsenalu: Wenger zůstává

Peter Hill-Wood a Ivan Gazidis potrvdili, že Arséne Wenger zůstává i nadále manažerem Arsenalu…

Chairman Arsenalu, Peter Hill-Wood si je tím dokonce tak jistý, že nepovažoval ani za nutné o tomto s francouzským manažerem hovořit.

To Ivan Gazidis potvrdil, že Wenger za žádných okolností do Realu Madrid neodejde, a zdůraznil, že vedení i nadále věří vizi 59-letého rodáka ze Štrasburku.

Nedávné jednání akcionářů Arsenalu tak nějak vyznělo ve Wengerův neprospěch, Gazidis na něm dokonce prohlásil, že sezóna 2008/2009 pro něj byla nepřijatelná.

Nicméně, jak Gazidis, tak i Hill-Wood zůstávájí skálopevně přesvědčeni o tom, že bývalý manažer Monaka na severu Londýna zůstane.

„Ne, na Real Madrid jsem se ho neptal, k čemu by to taky bylo? Pro něj ani pro nás to nebylo vůbec zajímavé.“, prohlásil Hill-Wood v rozhovoru pro The Telegraph.

„Hned po prvních spekulacích nám řekl, že nemá žádný zvláštní smysl o tom dále hovořit. Je to dospělý člověk. Může mluvit s kýmkoli chce.

Měli jsme velmi uvolněnou debatu. Prostě jsme spolu jenom poklábosili, a nejednali jsme o příliš závažných věcech. Hovořili jsme o plánech do budoucnosti. Má ve své hlavě nachystané určité plány s tímto klubem, takže uvidíme, co se stane .“

Gazidis pak potvrdil slova Hill-Wooda: „Je naprosto bez pochyb, že zůstává.

My jsme si tím jistí, on taktéž. Má naší plnou podporu. Věříme jeho strategii.“

/setanta, skysports, teamtalk/