Venkovní dresy 2011/2012 – OBJEDNÁVKA

 

VENKOVNÍ DRESY 2011/12 – objednávka pro členy SC se slevou 20 %.

Čtěte pozorně. Nekecám! I ostřílení objednávači.

!!! POZOR !!! Objednávka se týká zejména away dresů, trenýrek a štulpen. Pokud někdo zaspal a chtěl by si doobjednat domácí dres nebo něco z nabídky „AFC 125“ je to také možné. Nebudeme ale, z důvodu složitého balení, přijímat žádosti o míče, batohy, tašky apod. Tyto věci si naplánujte na Vánoční a Jarní objednávku.

K objednávce je nutné si stáhnout tuto TABULKU. Soubor je nutné ULOŽIT, poté otevřít z uloženého adresáře, přečíst si návod na prvním listu, prohlédnout si vzorovou objednávku na druhém listu, vyplnit, opět uložit a odeslat na níže uvedený e-mail. Prosím opravdu pozorně zkontrolovat, zejména kódy (nikdo další je po vás nekontroluje). Také si pořadně prostudujte ceny, častou chybou je špatná cena u čísla a jména na záda, případně nažehlovaček na rukávy. Pokud chcete něco vícekrát (včetně těch nažehlovaček) pište do sloupce AFC RP(£) ea jednotkovou cenu a do sloupce Quantity počet – tabulka si to sama spočítá! Také nezapomeňte vyplnit poštovné!!! Pokud si chcete vyzvednou objednávku osobně (viz níže) MUSÍTE to napsat do mejlu. Z toho, že není vyplněné poštovné není jasné jestli dotyčný zapomněl nebo se chce zastavit.

Tabulku vyplňujte jen v místech označených k vyplnění, v žádném případě neupravujte formátování ani vzorce. Nepoužívejte tabulky z dřívějších objednávek – kurz libry se stále mění.

Na konci do tabulky připočtěte poštovné, které uhradíte, aby vám vše přišlo až domů. Částka je 100 Kč za jednu položku na seznamu (dres s potiskem je jedna položka), 150 Kč za dvě a více. Pro Slovensko je to € 4,50, bez ohledu na počet kusů v objednávce. Pokud by někdo měl objednávku opravdu extra objemnou, je možné, že se ozveme a budeme se muset dohodnout na individuální částce za poštovné a balné.
Pokud jste z Prahy a okolí, je možné se se mnou dohodnout na osobním odběru, napište to do e-mailu a neplaťte poštovné. POZOR! Na přelomu července a srpna, tedy v době, kdy by zhruba balík měl dorazit, budu mít dovolenou. Takže se předání může zdržet až o 14 dní – podle toho, kdy opravdu dorazí.

Vyplněnou objednávku posílejte nejpozději do 10. 7. 2011 23:59.
Adresa: gunners.cz.order@gmail.com

POZOR! Znovu si přečtěte e-mail, kam posílat objednávku. Spousta lidí ji posílá na e-mail pro agendu supporters clubu, kde zbytečně zahlcují již tak plnou schránku a přidělávají práci Danovi.

Předmětu emailu: Away Kit 2011/12 a vaše registrační číslo v SC (prosím dodržovat!)
Zároveň je třeba do 11.7. 2011 uhradit platbu (tzn. že ten den musí být peníze na účtu SC) za zboží (tedy sumu, která vyjde v objednávkové tabulce) na jeden z účtů SC:

670100-2207888595/6210 pro Česko
2617432689/1100 pro Slovensko

Jako variabilní symbol uveďte číslo 22****, kde **** = vaše registrační číslo v SC.

POZOR! Objednávku považujte za přijatou, až poté, co vám přijdou e-mailem dvě potvrzení: 1. o doručení správně vyplněné tabulky, 2. o došlé platbě

POZOR! Jak je uvedeno v úvodu, objednávka je pouze pro členy SC. Pokud si nejste jistí, co to znamená, prostudujte si důkladně tyto stránky. Ve stručnosti to znamená, že objednávat mohou všichni, kdo uhradili příspěvky na sezónu 2010/11 nebo na sezónu 2011/12.

Good luck!

Hans