Vermaelen touží po trofejích

 

Obránce Thomas Vermaelen neskrývá své touhy a otevřeně prohlásil, že s kanonýry v přístí sezoně bude útočit na trofeje, po kterých tolik touží.

Stoper Arsenalu se po přestupu z Ajaxu zabydlel v Arsenalu velmi rychle a hned od začátku sezony předváděl skvělé výkony, které korunoval i velkým množstvím vstřelených branek. 

William Gallas, Mikael Silvestre a nejspíše také legenda Sol Campbell v letním přestupovém okénku Arsenal opustí a tím pádem musí Arséne Wenger hledat partnera do stoperské dvojce právě k Vermaelenovi. Na Emirates Stadium už přišla jedna posila. Byl jim Maroune Chamakh.

Wenger prý údajně dokončil přestup obránce z Lorientu Laurenta Kościelnyho za 10 milionů £, který se upsal na 4 roky. 24-letý Kościelny by mohl nastupovat po boku Vermaelena a tvořit tak stoperskou dvojci.

,,Není to snadné hrát Premier League. Je to nejtěžší a nejlepší liga na světě,“ prozradil Vermaelen.

,,Hodně jsem se toho přinaučil, když hraji na vyšší úrovni. Naučila mne praxe a doufám, že budu příští rok ještě lepší. Letos to nevyšlo, ale máme skvělý tým se spoustou skvělých hráčů. Musíme zapracovat na naší hře. Jsem přesvědčen, že příští rok můžeme vyhrávat trofeje, tým na to máme.“

,,Měli jsme spoustu zraněných hráčů, pokud se nám tohle vyhne, bude to pro nás skvělý rok,“ dodal Vermaelen.

 

/ skysports.com /