Video ze zápasu rezerv s Jensem Lehmannem

 

Arséne Wenger podepsal před několika dny do konce sezóny Jense Lehmanna, který by měl nahradit zraněné Wojciecha Szczesného a Lukasze Fabianského a krýt záda naší stávající jedničce, kterou je Manuel Almunia.

Jens pověsil kopačky na hřebík před 7 měsíci a do londýnského Colney si přijel koncem února bez nějaké mimořádné publicity dokončit svou trenérskou licenci. Cílem jeho cesty tedy nebyl v žádném případě comeback do dresu Arsenalu, ten byl až vyvolán několikaměsíčním zraněním našich polských brankářů. Jens vyslyšel prosbu Arséne Wengera, smlouvu do konce sezóny podepsal a k radosti mnoha z nás začal s tréninkem. I když, málokdo asi očekával, že by se Jens postavil hned do branky, spíše jsme jeho roli viděli v šatně.

Testem schopností německého exreprezentanta měl být zápas rezervy Arsenalu s rezervou Wiganu. Jens odehrál plných 90 minut, ale zápas se mu příliš nevydařil. I když bylo zřejmé, že návrat v jeho věku (41 let) a po tak dlouhé přestávce nebude nejlehčí, některé chyby překvapily a vedly ve finále k rozhodnutí Bosse, dát v brance proti Blackburnu šanci (kolikátou už?) Manuelovi. Ti, kteří viděli sobotní remízu na Emirates a fatální chyby Manuela v prvním poločase by měli vědět, že podobných chyb, bohužel, se dopustil v utkání rezerv i Jens.

Tragédie na brankářském postu je nám tedy souzena do konce sezóny….

Patrick

{youtube}q7CYDVLNhhA&feature{/youtube}