Vrátí se Paddy v nové roli?

 

 

Arséne Wenger nabídne Patrickovi Vieirovi místo v trenérském týmu Arsenalu.

 

To vše za předpokladu, že francouzský záložník dodrží svá slova a pověsí příští léto kopačky na hřebík. Bylo by to vlastně již druhý pokus o angažování Paddyho v roli trenéra. Alespoň tak si to myslí people.co.uk.

 

V létě 2009 se pokusil Wenger zaměstnat legendu Arsenalu v dvojroli hráče a současně člena trenérského týmu. Vieira ale nabídku Bosse odmítl, protože věřil, že pokud získá díky angažmá v týmu Manchester City jistotu pravidelného herního vytížení, dostane se do nominace Francie na světový šampionát.

 

To se nakonec Vieirovi nepodařilo a na mistrovství neodletěl. Stejně tak i v této sezóně má Patrick problémy se dostat do základní sestavy trenéra Manciniho, zatím zahrál pouze jednou v základu. Tato situace zřejmě i zapříčinila, že se nedávno hráč vyjádřil, že po skončení běžící sezóny pověsí kopačky na hřebík.

 

Od doby, kdy Paddy opustil Highbury v roce 2005, udržují oba Francouzi velice blízký kontakt. Boss dokonce přiznal, že by uvítal, kdyby se Patrick Vieira stal jednou jeho nástupcem na postu trenéra The Gunners.

 

 

/people.co.uk/