Vstupenky na Sparta – Arsenal

Pro všechny nedočkavce, kteří by chtěli vidět náš Arsenal v akci…

Vstupenky na úvodní zápas třetího předkola Ligy mistrů Sparta Praha – FC Arsenal se začnou prodávat zřejmě až koncem příštího týdne. Fanoušci toužící po lístcích hned po pátečním losu zahltili klubové telefonní linky. Vedení Sparty ale upozorňuje, že přednost dostanou majitelé celosezónních permanentek, kterých bylo dosud prodáno necelých pět tisíc.

Brzy po losu nestačili ve sparťanském sekretariátu zvedat telefony. Dotazy fanoušků byl vždy stejné: kdy začne Sparta prodávat vstupenky na první zápas předkola Ligy mistrů proti Arsenalu? Klub na to však dosud nedokáže dát konkrétní odpověď, protože nebylo rozhodnuto, kdy se domácí zápas bude hrát. Podle prvních kontaktů mezi kluby to vypadá na středu 15. srpna, odveta v Londýně bude na programu o třináct dnů později.

"Příznivci se podrobnosti o předprodeji dozvědí na začátku příštího týdne, předprodej pak začne na jeho konci," řekl klubový mluvčí Lukáš Přibyl s tím, že o přesném termínu se stále jedná. Do hry mohou navíc vstoupit televizní společnosti, které budou chtít utkání zakoupit.

Už nyní se předpokládá, že především kvůli účasti Tomáše Rosického v dresu soupeře zájem několikanásobně překročí kapacitu Axa Areny. Sparta proto fanoušky upozorňuje, že přednost budou mít všichni majitelé celoročních vstupenek, které se stále prodávají v rozmezí od 500 do 2300 korun. Ti vedle předkupního práva dostanou také na Arsenal slevu.

 

/ čtk and sparta.cz/