Výrazné vítězství rezervy Arsenalu

V rámci Barclays Premier Reserves League South se v pondělí utkala rezerva Arsenalu s rezervou Birmingham City.

Birmingham zahájil utkání velice dobře, Kevin Phillips a Gary McSheffrey ( hráči A-týmu Birmingham City – pozn.P. ) měli několik šancí na vstřelení branky, ale nepřálo jim štěstí. Naopak v 33. minutě se trefil za Arsenal Sanchez Watt a o 5 minut později ho úspěšně napodobil Craig Eastmond. Po dalších 5 minutách korunoval fantastický výkon v závěru prvního poločasu Gilles Sunu a uzavřel skóre před odchodem do šaten na celkových 3-0.

Počáteční nápor Birminghamu po zahájení druhého poločasu se podařilo Arsenalu eliminovat a následně Watt pečetil výrazné vítězství na konečných 4-0. Dvojnásobného střelce v závěru zápasu střídal Luke Freeman.

Arsenal se tak po předchozím vítězství nad Fulhamem 3-0 usadil se šesti body na čele tabulky, následován taktéž šestibodovou Aston Villou. V dalším kole přivítají „mladé pušky“ v domácím prostředí stadionu Underhill v Barnet tým ze Stoke City.

Sestavy

Rezerva Birmingham: Colin Doyle, Jamie Dunphy (Jakub Hronec, 65), Mitch Hancox, Keith Fahey, David Joyce, Will Packwood, Jay O’Shea, Ashley Sammons, Kevin Phillips, Jake Jervis (Brice Ntambwe, 45), Gary McSheffrey.

Rezerva Arsenal: Vito Mannone (James Shea, 45), Kerrea Gilbert, Gavin Hoyte, Kyle Bartley, Armand Traore, Craig Eastmond, Francis Coquelin, Fran Merida, Mark Randall (Roarie Deacon, 63), Gilles Sunu, Sanchez Watt (Luke Freeman, 70).