Výsledky 5. ročníku turnaje SC CZ&SK Gooners

 

Minulý víkend proběhl v Olomouci tradiční zimní turnaj československých členů oficiálního supporters clubu Arsenalu FC. Je to celkem k neuvěření, ale jednalo se už o pátý ročník této parádní akce. Čas opravdu rychle utíká.

Turnaje se zúčastnilo 70 členů SC, kteří se rozdělili do sedmi týmů. Hrálo se systémem každý s každým. Hrací čas byl 1x 10 minut. Překvapivým vítězem turnaje se stal tým MIX TEAM, složený z hráčů, kteří se viděli poprvé v životě :)) Na druhém místě Moravská šlechta, třetí skončil tým Slovensko. Jsme rádi, že se akce obešla bez zranění, pouze žlutou kartu dostávají lidé, kteří se na turnaj přihlásí, ale bez omluvenky nedojedou. Poděkování patří širokému realizačnímu týmu v čele s Batlesem a Válcem za pomoc při organizaci.

Sledovačka zápasu AFC – Manchester United proběhla v restauraci U Zlaté koule. Support po většinu zápasu byl výborný, škoda pouze nepříznivého výsledku. Článek bude určitě doplněn o video z průběhu celého dne od Steffiho.

Speciální poděkování patří Honzovi Voštovi za dodání munice, kterou jsme použili na ceny :))

Kdo má fotky z této akce, může je poslat na klubový email.

Tešíme se na další ročník.

Uvidíme se na letním srazu v Nitře.

Michal a DAN

Kompletní výsledky:

Pořadí:

1. MIX TEAM  16b.

2. Moravská šlechta 13 b.

3. Slovensko 12 b.

4. Legendy 10 b.

5. Brno 4 b.

6. TEAM 77  3b.

7. Like a new signings 3b.

 

Nejlepší hráč turnaje: Rostislav Zapletal

Nejlepší střelec turnaje: Petr Láner 6 gólů

Nejlepší brankář: Tomáš Novák

Osobnost turnaje: František „Válec“ Andrt

Sestava vítězného týmu:

Rostislav Zapletal,Pavel Trávníček, Marek Lettava, Tomáš Pěnička, Martin Pěnička, Radim Zajíček, Michal Kuruc, Libor Smoček