Vzkaz pro neplatiče

Už delší dobu jsem si pohrával s myšlenkou napsání tohoto článku, ale nějak jsem se vždycky vnitřně přesvědčil, že nechám celou věc ještě uležet, ale po prohlednutí posledního slovenského výpisu, už mi nezbývá než celou věc máznout na web.

V poslední době jsme jako SC udělali pro československé fanoušky Arsenalu několik akci, namátkou jarní objednávka, klubové karty, klubové šály, klubové trika nebo nákup domácích dresů. Všechny objednávky se vždy dělají na dobré slovo, člen si objedná, my to zaplatíme, a až pak si každý celou částku uhradí. Nikdy se nestalo, že by s námi někdo “ vym*dal „.  Stejně jako u platby lístků, jsme se vždy nějakým způsobem domluvili. I když při placení klubových šál jsem zažil menší nervy, u některých platba trvala delší dobu, někteří nezaplatili vůbec, ale na druhý pokus se celá objednávka šál rozprodala.

Bohužel u klubových triček, které nechal dělat a především platil Hans ze svého, je situace naprosto odlišná. Hans v dobré vůli, že jedná s normálními lidmi, kteří jsou svéprávní a ví, když si něco objednají, tak to musí rovněž zaplatit, trička rozeslal. Opak je pravdou. Někteří  fanoušci  Arsenalu si trika objednali, za doručení poděkovali, ale zapomněli na to nejhlavnější…..zaplatit. Jedná se o 11 lidí z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, kteří dnes vlastní jedno a někteří dokonce více triček. Smůla je, že někteří nejsou schopni ani reagovat na emaily, které jim Hans napíše. Díky těmto nepříjemnostem klesá chuť něco dalšího pro naše členy podnikat.

Rád bych věřil, že tihle kluci pouze zapomněli platbu ve svém bankovnictví provést, takže bych vás rád touto cestou upozornil, že vlastníte klubové trika CZ&SK Gooners, které jste neuhradili.  Zaplaťte, co nejdříve.

S pozdravem

DAN