Walcott jde na operaci

 

 Nedělní zápas proti Evertonu bude nejspíš posledním v letošní sezoně pro Theo Walcotta, který se podrobí operaci ramena.

Sezona se anglické hvězdičce dle mého názoru nepovedla podle představ. Sice nastoupil poprvé za Arsenal v základní sestavě, dal svůj první gól ve finále Carling Cupu, ale některé jeho výkony zůstali za očekáváním. Je otázkou jak se na jeho výkonech podepsalo zraněné rameno.

" Myslím si, že jsme ještě neviděli co všechno Theo umí z důvodu zraněného ramene. Před tím než se zranil podával velmi, velmi dobré výkony. Ukázal pouze záblesky svého talentu, ale cítím, že z něj bude skvělý fotbalista. Nejdřív však musí dát dohromady své zdraví."

" Dal jsem Theovi na výběr. Jít na okamžitě operaci nebo odehrát ještě zápas za Under – 21, protože to bude první zápas na novém Wembley. Ale Theo chtěl mít operaci co nejdříve za sebou."  zakončil Wenger

Walcott o svém zranění :

" Mám problémy se svým levým ramenem. Zranil jsem se ještě v Southamptonu. Hral jsem s ním delší dobu, ale v posledních měsících se stav mého ramene neustále zhoršuje. Myslím si, že operace je nejlepším řešením"