Wenger je zvědav, zda se United oklepali z první porážky

Arsene Wenger naznačil, že by mohlo být pro Manchester United těžké se rychle oklepat z první ligové porážky v této sezóně.

Trenér Arsenalu připomíná, jak bylo těžké pro jeho „Invincibles“ dát se dohromady, když byla v roce 2004 ukončena jejich 49-zápasová série bez prohry.

Právě Manchester United byl ten, který ve velmi kontroverním zápase utnul jejich sérii výhrou 2-0 na půdě Old Trafford.

Naděje, že by Rudí Ďáblové prošli letošní sezónou bez prohry, definitivně vyhasly.  Minulý týden totiž podlehli Wolverhamptonu.

I přesto, že 29-zápasová serie Manchesteru byla ještě velmi daleko od překonání „Invincibles“, je Arsene zvědav, jak se s tím svěřenci Fergusona vypořádají.

Gunners, momentálně čtyři body za United, dnes nastoupí k domácímu zápasu proti Wolverhamptonu. Předtím se však odehraje ostře sledované derby v Manchesteru, kde United hostí City.

Arsene Wenger prozradil, že se svým týmem shlédne první poločas, než všichni společně odeberou na Emirates ke svému zápasu..


„Je to derby, takže stát se může cokoli. City mají velkou šanci. Hra bude velmi otevřená. Víc, než kdykoli předtím.“


„Začít znovu je velký nápor na psychiku. My jsme zvládli 49 zápasů. Ten další jsme ale prohráli, navíc velmi kontroverzním způsobem. A o to to bylo ještě těžší – o ten pocit nespravedlnosti. Obecně je ale vždycky těžké, když si odvyknete prohrávat a pak vás to jednou potká..“,
vzpomína Wenger.

/skysports.com/