Wenger chce vybojovat druhé místo

Arsene WengerManažer Arsenalu stanovil svému týmu nový cíl, jelikož chce útočit na druhé místo v tabulce Premier League. Arsenal již ztratil šanci na titul poté co prohrál na Old Trafford s Manchesterem United.

Wenger přiznal, že ho i nadále trápí to, že Arsenal vedl dlouho ligovou tabulku s dobrým náskokem, ale nakonec vše ztratil. Teď se Arsenal připravuje na zápas proti Readingu, ve kterém chce získat tři body a ještě zabojovat o druhé místo v tabulce.

,,Nemám zájem změnit systém hry, ale chce to větší aktivitu v útočné hře.“ řekl Arsene pro Arsenal.com

,,Myslím, že v současné situaci máme dobrou šanci na to, abychom ukázali svou mentální sílu a zakončili sezónu, jak nejlépe umíme, protože druhé místo je stále reálné.“ dodal Arsene.

I přesto, že Arsenal končí další sezónu bez významné trofeje si Wenger myslí, že jeho mladý tým udělal velký krok ku předu a brzy se ze hry Arsenalu vytratí i chyby, které jsme v této sezóně mohli vidět.

,,Jsem přesvědčený, že to nebyla promarněná sezóna, ale že jsme udělali velký pokrok. Byli jsme velmi blízko ke dvěma trofejím, které pro nás mají velký význam. Postaráme se tedy o ten jeden krok navíc, abychom tyto poháry v příštích sezónách vyhráli.“ přiznal Arsene.

,,Věřím, že jsme se toho hodně naučili a příští sezónu budeme silnější a bohatší o zkušenosti.“ zakončil boss.

/arsenal.com/