Wenger chválí van Persieho a Walcotta

 Arsene Wenger po vítězném zápase proti Gençlerbirliği ocenil výkony Theo Walcotta a Robina van Persie – střelců našich gólů.

Walcott jeden gól dal a druhý svou výbornou přihrávkou naservíroval van Persiemu. Arsene Wenger počítá s tím, že Walcott bude podávat lepší výkony než v loňské sezoně. Uvidíme kolik prostoru Theo dostane.

" V zápase proti Gençlerbirliği Theo podal výkon jaký bychom chtěli vidět častěji. Ukázal se v mnohem lepší formě než tomu bylo v minulé sezoně po mistrovství světa. "

" Theo se dokázal zotavit ze svého zranění a myslím si, že přichází čas, kdy každý měsíc uvidíte jak se zlepšil."

" Bude jedním z 20 hráčů našeho prvního týmu. Když chcete mít úspěšnou sezonu každý hráč dostane určitou porci zápasů, které odehraje – Theo může být naším " trumfovým esem ""

Robin van Persie nejlepší střelec minulé sezony se pomalu vrací do formy. Ve zmíněném zápase proti Gençlerbirliği ze svých pěti střeleckých pokusu dokázal dat dva góly. Jeho spolupráce s Adebayorem začíná fungovat.

" Moc dobře víme, že Robin umí dávat góly. On je mixem mezi Dennisem Bergkampem a nebezpečným střelcem jakým je Thierry Henry."

" Robin se stále zlepšuje a je z něj zkušenější hráč. Dokáže těžit se spolupráce s Adebayorem, který pro něj vytváří golové šance."

Arsene Wenger potvrdil, že návrat do Arsenalu Nicoly Anelky se konat nebude.

" Ne. Koupili jsme Eduarda. Nesbíráme útočníky, kupujeme jenom ty, které potřebujeme. Tuto sezonu navíc očekáváme od Nicklase Bendtnera, že nám ukáže něco ze svého talentu."

/ arsenal.com, sportinglife/