Wenger: Hráči Stoke jsou zbabělci

Arséne Wenger obvinil hráče Stoke Rory Delapa a Ryana Shawcrosse, že umyslně zranili Theo Walcotta a Emmanuela Adebayora.

Oba hráči budou chybět ve středečním zápase Champions League proti Fenerbahce. Walcott má šanci o víkedu nastoupit proti Manchesteru United.

Wenger je nešťastný z agresivního přístupu Stoke a označil hráče, kteří zranili Adebayora a Walcotta jako zbabělce.

“ Někde jsem četl, že můj tým nebyl dostatečně statečný.“

“ Pro mně musíš mít dostatečnou odvahu na to, abys hrál fotbal, když víš, že někdo ti zajede zezadu bez jakéhokoliv záměru hrát míč.

“ Jediný cíl je zranit tě. Můžu vám ukázat několik takových skluzu, abyste viděli o čem tady hovořím.“

“ Odvážný není ten kdo dělá celý zápas skluzy, ale ten kdo se snaží hrát fotbal. Myslíte si, že Rory Delap chtěl hrát míč, když sestřelil Walcotta nebo Shawcross chtěl hrát balón, když trefil mimo hřiště Adebayora. Všichni mí hráči byli zraněni úmyslně. Nejsem připravený poslouchat věci, které nejsou pravda. Hrači Stoke jsou pro mně zbabělci“

“ Mám vám připomenout hráče, o které jsme v poslední době přišli díky úmyslným faulům. Diaby – úmyslný faul zezadu, Eduardo – úmyslný faul, Rosický úmyslný faul. Přišli jsme o Walcotta a Sagnu. Takové zákroky mají jediný cíl trefit kotník. A vy po mně chcete, abych tady seděl a řekl:“ Ano promiňte nejsme dostatečně odvážní.“

/ whydelilah.co.uk/