Wenger: Jak jsem podepsal Alexise

Arsene Wenger odhalil jak podepsal Alexise Sáncheze z Barcelony v posledním přestupovém období. 

Chilský internacionál se připojil ke kanonýrům v červenci poté, co podle zpráv Kanonýři porazili Liverpool v souboji o jeho podpis. 

Alexis se tuto sezonu trefil už 14krát a Wenger věří, že útočník těží z toho, že pravidelně nastupuje v základní sestavě. V katalánském klubu často nastupoval do hry jako náhradník. 

„Setkal jsem se s jeho agentem několikrát v Brazílii. Mohli jsme mluvit o jeho přestupu a v Evropě jsme mluvili s Barcelonou jakmile se Alexis rozhodl přestoupit. Alexis měl období, kdy neodehrál tolik zápasů kolik by si za Barcelonu představoval. Prostě jsem ho zkusil přesvědčit, že mu můžu pomoct rozvinout kvalitu jeho hry a že fotbal kterým hrajeme by mu seděl a myslím si, že to je důvod proč si nás nakonec vybral. Nejspíš také kvůli naši kontinuitě. Všichni hráči chtějí jedno – hrát Ligu mistrů. V tomhle máme celkem dobrou kontinuitu. 

Minulý rok jsme měli zájem o Suaréze. Za Liverpool vstřelil 40 gólů. Nakonec má však každý hráč možnost volby jít tam kam chce. Alexis si vybral nás a máme z toho velkou radost. Nejsem si jistý jestli měl Liverpool zájem. Ani já ani nikdo jiný neví proč si vybral nás, ale jsme velmi šťastní, že tak udělal.“

 

/Arsenal.com/

 

Komentáře

  1. avp (karma: 0) #1

    Vyjimecny a naprosto uchvatne hrajici hrac, ktery svou silu a schopnosti teprve ukaze. Ale neni to jen o nem. Potahne hrace kolem sebe, rostou a jeste vice kolem nej porostou Jackie, Ox, Theo, Aaron, Danny. Je tahounem a naprosto neunavnym motorem a jsem opravdu rad, ze si vybral tak, jak si vybral.

    |
  2. vogel (karma: 0) #1

    Kdyz bych mel srovnat pomer vykon x cena tak alexis jednoznacne cislo jedna, nasleduje chambers, ozil a nejspis danny. Alexis je jeden z nejlepsich nakupu, co se jeho dosavadny vykonnosti tyce. Klobouk dolu pred timto hracem. Jeho touha, vule, bojocnost a moralka musi byt uzasna!

    |
  3. Vinny10 (karma: 0) #1

    v zimě bychom potřebovali i takovouhle štastnou ruku při výběru stopera.

    |
  4. 3tomash3 (karma: 0) #1

    perfektný nákup, to je snáď jasné…vďaka patrí Arsenovi, ten vie pritiahnuť aj tých najlepších. Verím, že tých TOP nákupoch ešte pribudne 🙂

    |
  5. Cenda11 (karma: 0) #1

    „Všichni hráči chtějí jedno – hrát Ligu mistrů“
    Já bych byl radši,kdyby místo „hrát LM“ chtěli „vyhrát LM“ .

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.