Wenger – Jsem zodpovědný za prohru s United

alt

Arsene Wenger cítí, že je to on, kdo nese vinu za nedělní porážku s Manchesterem United.

Manažer Arsenalu si držel vysoké naděje, když byl jeho tým na chvíli na špici tabulky, ovšem byl pokořen po tom, co jeho tým prohrál na Emirates stadium jednoznačně 3-1.

Wengerův tým začal dobře, ale doplatil na mizerné bránění při prvním gólu United, a chvíli potom byl znovu sražen gólem do šatny.

Manažer byl po skončení zápasu až neobvykle kritický ke svému týmu, avšak teď před dalším velkým zápasem na Chelsea, připouští Wenger, že musí vzít odpovědnost také na sebe.

Nemohu říct, že jsem činil správně, když prohrajete 3-0 (proti Chelsea) a 3-1 (proti United), musím říct, že jsem udělal špatně,“ říká.“Ale když si vybírám soupisku, nejsem si jistý.

Prohráli jsme a já jsem zodpovědný za výsledky týmu. Když prohrajete zápas, cítíte se zodpovědný. Samozřejmě, že chci vidět fanoušky odcházet s pocitem vítězství. Když jdou domů a plakají, cítíte se zodpovědný.

Necítím, že by nás přehráli, cítím, že jsme se sami dostali pozice, kde jsme zranitelní na protiútoky.

Postrádali jsme trochu trpělivosti. I když jsme v poločase prohrávali 2-0, pořád jsme spěchali do útoku. Snižme na 2-1 a pak se uvidí. Dokonce za stavu 3-1 jsme mohli v posledních deseti minutách vyrovnat.“