Wenger: Justina nikam nepustím

 Arséne Wenger vyloučil odchod Justina Hoyta z Arsenalu

Mladý angličan, který v minule sezoně odehrál skoro stejný počet zápasů jako Emmanuel Eboue. Bohužel pro něj v letě přišel Bacary Sagna a na pravou stranu obrany pouští Justina velmi sporadicky. Spekulovalo se o odchodu Hoyta do některého klubu Premierleague. Wenger však nemá v plánu se reprezentanta U-21 zbavit. Uvidíme za několik minut jak se mu bude dařit na stoperu vedle Williama Gallase v zápase proti Xaverovu.

" Respektuji Justina, protože je to hráč, který toho příliš nenamluví, ale když nastoupí vždycky odvede dobrou práci. Zlepšil se. Je velmi dobrý technicky, je všestranný a dobře rychlostně vybavený. Což je pro stopera výhoda. I přesto, že je malý hraje výborně hlavou. Kategoricky odmítám jej prodat nebo pustit na hostování."

" Může hrávat ve středu obrany. Proti Tottenhamu v druhém poločase podal výborný výkon."

" Sagnu jsem koupil, protože jsem cítil, že potřebujeme v obraně fyzickou sílu, agresivitu a zkušenost. Chtěl jsem posunout Eboueho do zálohy, proto jsme museli koupit dalšího obránce. Nemohl jsem hrávat z dvěma zkušenými beky. Přišel Sagna a hraje dobře."

" Pro mně je Justin hráč prvního týmu. Musí být trpělivý."

/arsenal.com/