Wenger: Máme před sebou skvělou budoucnost

Poté, co viděl svůj tým rozstřílet celek Derby 6-2, francouz prohlásil, že má před sebou skvělou budoucnost, a myslí si, že v takovéto formě je nezastavitelný.Hat-trick Emanuela Adebayora a góly od Nicklase Bendtnera, Theo Walcotta a Robina van Persieho zajistily Arsenalu ve včerejším zápase velmi snadné vítězství.


Wenger řekl: „Já miluji tento tým, a myslím, že má před sebou skvělou budoucnost.


Od nás to byl včera typický výkon – byli jsme velmi pohybliví, hra byla po technické stránce velmi čistá, a po celou dobu zápasu jsme byli nebezpeční. Samozřejmě, že v průběhu zápasu přišly i momenty, kdy jsme ztratili koncentraci, a soupeř nás za to potrestal.


Hráči Derby odevzdali na hřišti všechno, ale čím déle zápas trval, tím bylo jasnější, že pro nás nebude obtížné vstřelit nějaký ten gól. Ale musím říct, že celek Derby rozhodně nevypadal na to, že by byl psychicky na dně, a že jim chybí sebedůvěra.


Ze začátku byli nebezpečnější, než my.  Ale naši mladí hráči v záloze si vedli opravdu skvěle, a díky nim jsme byli v záloze dominantní  a díky tomu jsme ovládli  vývoj zápasu.


Dali jsme si cíl 83 bodů na konci sezóny. V našem dalším zápase proti Evertonu můžeme klidně získat náš 80 bod, takže pojďme na to!“


/arsenal-mania.com/