Wenger: Mladíci dostanou svou šanci

Arséne Wenger nechá v nejbližších dvou pohárových zápasech odpočívat své největší hvězdy, aby se mohli důkladně připravit na nadcházející ligové zápasy a pokusili se vrátit do boje o ligový titul.

Arsenal včera utrpěl porážku 0-3 s Chelsea a ztrácí na čelo tabulky propastných 11 bodů – i když stále má jeden zápas k dobru.

Čeká nás náročný prosinec, proto Boss upřednostní před pohárovými zápasy Premierleague. Manažer City Mark Hughes už předem vyhlásil, že ve středu večer postaví v zápase Carling Cupu proti Arsenalu nejsilnější možnou sestavu, ale Wenger má v plánu držet se své stanovené strategie, proto se v tomto zápase můžeme opět těšit na mix hráčů širšího kádru a mladých talentů.

“ Carling Cup je soutěž, která není naší prioritou, ale do Manchesteru jedeme vyhrát.“

“ Naší mladí hráči odehrají zápas Carling Cupu, a někteří se v sestavě objeví i příští týden v Champions League proti Olympiakosu, protože v této soutěži jsme si s předstihem zajistili postup.“

“ Pro nás je důležité vyhrát v Premierleague proti Stoke, protože jsme prohráli dva zápasy, a to je pro nás samozřejmě obrovské zklamání. Ve dvou ligových zápasech jsme nedokázali vstřelit gól. Zvykli jsme si dávat gól za gólem, ale momentálně naše šance neproměňujeme.“

/arsenal.com/