Wenger: Možná stáhnu některé hráče z hostování

Při rozrůstající se listině zraněných může nastat situace, která Arsene Wengera přinutí stáhnout některé hráče z hostování.

Sedmnáct mladých Gunners sbírá v současné době cenné zkušenosti na hostování: Henri Lansbury (Norwich), Jay Emmanuel-Thomas, Aaron Ramsey (oba Cardiff), Craig Eastmond (Millwall) a Carlos Vela (West Bromwich), jsou ti nejčerstvější z dohod.

Wenger často vychvaluje přednosti systému hostování, ale je opatrný v možnostech krátkodobých řešení během rušného období pro Arsenal, kdy Samir Nasri a Denilson mají oba poškozené stehenní svaly po nedělním vítězství nad Huddersfieldem.

“ Denilson vypadá, že má problém (hamstring), ale určitě méně závažnější než Nasri.“ poznamenal Wenger. „Poslal jsem několik hráčů na hostování, mohl bych tedy některé povolat zpět.“

Koho konkrétně stáhne bude záviset na podmínkách jednotlivých smluv o hostování.

„Máme Jaye Emmanuela-Thomase , máme především Henri Lansburyho , kteří odešeli na hostování. Mohu také vzpomenout Kylea Bartleyho, ale ten ještě vůbec nehrál v Premier League.“ řekl Wenger.

„Je to obtížné v tuto chvíli. Ramsey je na hostování na jeden měsíc. Pokud se jedná o měsíc, budeme muset počkat měsíc, pokud však máme mimořádně mnoho zranění, pak můžeme požadovat návrat hráče. Ale Ramsey se potřebuje rozehrát, takže i kdybych si ho vyžádal, potřebuje nejdříve pár zápasů, než by mohl nastoupit [za první tým].“

/arsenal.com/