Wenger – Nebyli jsme řízní či oslniví

 

Podle slov Arséna Wengera byl výsledek proti Leicesteru důležitější než předvedený výkon.

,,Jednalo se o zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme byli soudržní, měli dobrý pohyb, technickou kvalitu a vstřelili jsme dvě branky“.

,,Ve druhé půli upadla naše fyzická úroveň, Leicester se dostali do hry a za stavu 2:1 jsme znervózněli. Potom bylo dobré již zápas dokončit.“

 ,,Po porážce je vždy důležité okamžitě vyhrát jako velký klub, protože pokud se tak nestane, pak máte krizi. Zvládli jsme to, takže cítíme úlevu a máme dobré základy pro to, abychom se připravili na další zápas.“

,,Nebyli jsme nejostřejší, nebyli jsme nejoslnivější .Před zápasem u mě panovaly obavy, protože jsem netušil, jak moc velkou část bude na našem sebevědomí hrát sobotní prohra a také, jak se zotavíme fyzicky.“

,,Kvůli tomu jsem vyměnil několik hráčů. Na konci dne jsme spokojeni s výhrou.“

 

/arsenal.com/

Komentáře

 1. Rubb112 (karma: 0) #1

  Ani Chelski, ani City, ani Manutd, ani Barca, ani Real neumí vyhrát všechny zápasy čistě, krásně, oslnivě a občas taky potřebují nějakou ušmudlanou výhru, vydřenou do poslední chvíle.

  Buďme rádi, že za ta léta umíme zvládnout i to. Za jiných okolností bychom tlačili v 10ti lidech a pak dostali dva góly z protiútoků, což se stalo mnohokrát.

  Nikdo se na konci sezóny nebude ptát, jakým způsobem máme ty 3 body. COYG

 2. mc1897 (karma: 0) #1

  [quote name=“Rubb112″]Ani Chelski, ani City, ani Manutd, ani Barca, ani Real neumí vyhrát všechny zápasy čistě, krásně, oslnivě a občas taky potřebují nějakou ušmudlanou výhru, vydřenou do poslední chvíle.

  Buďme rádi, že za ta léta umíme zvládnout i to. Za jiných okolností bychom tlačili v 10ti lidech a pak dostali dva góly z protiútoků, což se stalo mnohokrát.

  Nikdo se na konci sezóny nebude ptát, jakým způsobem máme ty 3 body. COYG[/quote]
  A po februari k nim mozme pridat aj Bayern.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.