Wenger o chování a Newcastlu

O hráčích obklopující rozhodčího…

[Greg Dyke] má mou podporu. Všichni musíme respektovat rozhodčí a co nejvíc jim ulehčovat práci. Už tak je to v dnešní době dost těžké, jelikož bývají hodně kritizování. To bohužel dělám i já, mám tedy také co zlepšovat.

O připomínání hráčům jejich povinnosti…

Ano, ale nemyslím si, že to děláme nějak moc.

 O posílení kádru…

Nejsme v přestupovém okně. Musíme pokračovat v soustředění se na zápasy. 95 % hráčů zde bude i příští sezónu, a co je důležité – přístup těchto hráčů, to, jak se zlepšíme a to, jak zvládneme konec sezóny. Jsme v semifinále FA Cupu, jsme v boji o Premier League. Je důležité soustředit se na tyto věci a začít hned v sobotu.

O dobrých výsledcích proti Newcastlu… 

Máme dobré vzpomínky na Newcastle, ale jsou to vždy velmi vyrovnané a těžké zápasy. Jsou v pozici, kdy se nemusí bát sestupu. Mají vždy skvěle motivované fanoušky a hrají proti nám dobře, díky tomuto se zápas stává vyrovnaným.

 O prozatimním manažeru Newcastlu…

John Carver je stálý manažer. Délka stálosti je v dnešní době velmi těžce definovatelná. Průměrný manažer klubu v Premier League vydrží 12 měsíců, proto je velmi těžké odhadnout, kdo z nás bude jak dlouho vést svůj klub. On má pro tuto práci kvalitu.

 

/Arsenal.com/