Wenger o přestupech

Arséne Wenger o nejnovějších přestupových spekulacích.

O Loic Perrinovi:

Ne, nemáme zájem.

O Gabrieli Paulistovi:

Ne, nemáme zájem. Přestupy se snažíme dělat v tichosti.

O Krystianu Bielikovi:

Je to mladý kluk, kterého sledujeme. Vidíš dal jsem ti nějaké informace ! Nejsme blízko k dohodě o přestupu.

O Petru Čechovi:

Ne, Petr Čech je hráčem Chelsea. Máme tři brankáře, kteří jsou podle mě špičkoví a vzájemně si konkurují. Jsem přesvědčený, že na tomto postu máme potřebnou kvalitu.

O Iscovi:

Ne, nemáme zájem. Máme spousty kreativních hráčů. Potřebujeme posílit naše obranné řady, ne útočné. Máme spousty ofenzivních hráčů. Odešel Podolski, odejde Sanogo, protože máme spousty ofenzivních hráčů, kteří nemají šanci hrát. Takže nepotřebujeme kupovat někoho dalšího do útoku.

O hráčích, kteří kouří:

Nechci kolem této záležitosti dělat velký rozruch. Každý klub má svou vlastní disciplínu a pravidla. Nemusíme nikoho veřejně pranýřovat. Szczesny je vážný chlapec, který velmi tvrdě pracuje, a nepotřebuje takový zmatek. Udělal chybu, která nebyla jeho první a rozhodně ne poslední.

 

/arsenal.com/

Komentáře

 1. Gunner_Pav (karma: 0) #1

  Zajimave je, ze AW v podstate neprimo potvrdil, ze Wojta opravdu v kabine kouril, coz je jednak neprijemne z duvodu, ze si neco takoveho dovoli a za druhe z toho duvodu, ze nekdo takovou informaci vynese z kabiny.
  No snad realizacni tym Wojtu srovna, aby jeho taqlent neprisel vnivec a pripadnou krysu rychle najdeme a zamezime podobdnym unikum informaci.

 2. Gunner_Pav (karma: 0) #1

  [quote name=“Bangbang“]
  to gunner_pav
  je otázné, či ta chyba byla na cigaretu nebo na zkrat v utkání, ale upřímně, po tom zápase by každý potřeboval nějakou vzpruhu – je to taky jenom člověk…[/quote]
  Myslim, ze kdyby to bylo jen o chybe a koureni by byl totalni vymysl, tak by se AW ohradil. Tezko rict, zda to bylo ve sprchach, nebo treba na ceste do autobusu, ale asi to nebylo jen o chybach na hristi.
  Navic AW mluvi pimo o discipline a tak tam asi nejaky podobny prohresek byl

 3. johnyplayer (karma: 0) #1

  [quote name=“Bangbang“]ale upřímně, po tom zápase by každý potřeboval nějakou vzpruhu – je to taky jenom člověk…[/quote]

  Přesně. Přijde mi, že to tady snad nikoho nenapadlo koukat na to tak, že si zapálil, protože se potřeboval uklidnit po těch chybách, které udělal. Neříkám, že ho to nějak ospravedlňuje, jen to trochu mění úhel pohledu.

 4. Gunner_Pav (karma: 0) #1

  Jinak drobnost k prekladu. Ta posledni veta o Wojtovi podle mne neznamena : „Udělal chybu, která nebyla jeho první a rozhodně ne poslední.“
  Spis bych to prelozil jako: „Udělal chybu, ale není prvním (kdo udělal chybu) ani posledním“ ,viz original „He made a mistake, he is not the first one and not the last one.“
  neberte to prosim jako kritiku, jen upresneni, aby to nevypadalo, ze AW ocekava dalsi podobne veci od Wojty

 5. Gundinho (karma: 0) #1

  Nejlepší bylo, když se AW ptali na Wojtu, jak snáší potrestání za to, že ho přistihli kouřit ve sprchách. Odpověděl:“Nechci o tom mluvit, protože to co se stane v šatně zůstane v šatně, tedy kromě toho, co tam nezůstane.“ 😀 Všichni na tiskovce se začali smát.

  Potom dostal otázku, co říká na prohlášení Wojtova otce. – „Neposlouchám otce, matky, babičky ani dědečky.“ 😆

  Nevím proč na Arsenal.com nepřeloží tiskovku před zápasem do jednoho uceleného článku. Před zápasem to vždy rozkouskují a často hodně vynechají a pak přicházíme o takové perly. Po zápase to je přitom „all in one“. Dost to komplikuje překlad a nikomu se nechce překládat podle poslechu. 🙂

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.