Wenger ohledně jmen pro příští sezónu a o Henryho návratu

Arsenal, kterému s končící další sezonou zůstane vitrína trofejí prázdná potřebuje – podle mnohých – podepsat nové hráče.

V rozhovoru pro Arsenal TV Online o tom, jaké jsou jeho plány na léto, Arsene Wenger připustil, že Gunners mají vždy připravena jména, včetně jejich hodnocení – s týdenní frekvencí – všechny zprávy předkládají jejich skauti z celého světa.

Ale Boss Arsenalu dodal, že je ještě brzy hovořit o tom, kdo by mohl tým posílit v letním okně s tím, že v tuto chvíli klade důraz na to, odehrát dobře poslední čtyři zápasy sezony.

A na návrat Thierry Henryho, který se s New York Red Bulls zúčastní letního Emirates Cupu Wenger říká, že je vždy příjemné přivítat starého přítele a rozhovor uzavírá s tím, že pohár je důležitý v předsezónním období.

Wenger řekl:

Na přestupy: „Vždy máme jména, protože naši scouti posílají zprávy každý týden, máme scouty po celém světě, ale mám pocit, že je příliš brzy o tom hovořit, protože je důležité zaměřit se na konec sezóny.“

„Emirates Cup? Je to dobrá zpráva, že náš přítel Thierry Henry bude zpět, jsem opravdu šťastný. Hrát Emirates Cup je vždycky obrovská zkušenost, skvělý zážitek a vždy velká radost, moci to zažít.“

/thegunninghawk.com/