Wenger: Přišli jsme o šest hráčů

 Arsenal po včerejším derby proti Sp*rs přišel hned o čtyři zraněné hráče.

Po odjezdu Kola Toureho, Eboueho a Songa jsme za dva dny přišli o sedm hráčů. Včerejší zápas nedohráli opět Robin van Persie, Senderos, Djourou a Walcott. Počet nemusí být konečný, protože na odchodu z klubu jsou nejspíš Lehmann a Diarra. 

V následujícím ligovém zápase proti Birminghamu bude pro nás největším problémem obsadit post druhého stopera vedle Williho Gallase. Možnosti se moc nenabízí Hoyte, Sagna, Gilberto nebo se dá dohromady jeden ze švýcarů.

" Djourou je zraněný, Senderos je zraněný a van Persie je zraněný. Před včerejším zápasem jsme neměli na marodce nikoho. Večer jsme přišli o tři hráče a tři jsme poslali na ANC. Během jedné noci jsme přišli o šest hráčů, v podstatě ve dvou dnech – je to pro nás obtížné. "

" Djourou se vrátil s Birminhamu s problémy s třísly. Senderos si v prvním poločase natáhl vazy v koleni. Máme problém se střední obranou. Kdo nastoupí proti Birminghamu ? Já ! Musíme situaci dobře zhodnotit. Nedokážu říct jak dlouho budou zranění. Může to být jeden nebo dva dny, ale taky dva týdny.Je to obtížné dnes večer odhadnout. Na stoperu můžou hrát Hoyte, Sagna, Gilberto stále máme řešení."

/fifa.com,arsenal.com/