Wenger: S Arshavinem jsme žádnou smlouvu nepodepsali

Arsenal nesouhlasí s požadavky Zenitu, a není blízko k podepsání žádného nového hráče.

Přitom dnes ráno už média označovala Arshavinův přestup za uzavřený, s tím, že už se mají vyjednávat pouze podmínky kontraktu.

Arséne Wenger ovšem na dnešní tiskové konferenci označil tyto zprávy za naprostý nesmysl.

„O Arshavinovi a ani o nikom jiném žádné nové informace nejsou, takže vás asi nepotěším. V současnosti se nic neděje.

Následně byl francouzský manažer otázán, zda-li už jsou oba kluby dohodnuty na ceně za hráče, a v jaké fázi se přestup nachází.

„Není pravda, že bychom se už dohodli na ceně“, odpověděl. „Domnívám se, že nejsme moc blízko k uzavření tohoto přestupu či jakéhokoli jiného.

Upřímně řečeno, nevím, jestli se tento přesun vůbec uskuteční. Čas se nám krátí a v tuto chvíli se více soustředím na to, abychom vyhráli zítřejší zápas. Uvědomujeme si, že nás čeká velké utkání, a tak je pro nás nejdůležitější soustředit se na něj.

Toto prohlášení ostře kontrastuje s tím, které na svých oficiálních stránkách vydal Zenit. Ale Wengerova strategie v průběhu této ságy byla nevystupovat na veřejnost s informacemi a vše řešit za zavřenými dveřmi.

„Jsem zodpovědný pouze za svá prohlášení, a nemohu být zodpovědný za prohlášení někoho jiného.

Vypadá to, že i v Zenitu si o tomto přestupu myslí každý něco jiného, a nejsem si jistý, že tato prohlášení jsou vždy oficiální. Věřím pouze tomu, co vidím na vlastní oči a slyším na vlastní uši.

Jako vždy bude případné podepsání Arshavinem oficiálně potvrzeno pouze na stránkách arsenal.com

/arsenal.com/