Wenger: Už je po všem

Manažer The Gunners Arsene Wenger přiznal po dnešní porážce s Manchesterem United na Old Trafford, že šance na titul již jsou velmi malé a se svým týmem se již soustředí na budování týmu na příští sezónu. Wenger si ale myslí, že jeho svěřenci dnes předvedli dobrý výkon, ale i přesto prohráli.


,, Ano, vypadli jsme z boje o titul. Hráli jsme velmi dobře, protože jsme ukázali své umění a bojovného ducha. Jsem velmi spokojen s výkonem mého týmu. Co můžu udělat? Měli jsme mnoho šancí, ale i přesto jsme tento zápas nevyhráli.“ řekl boss.

Arsene Wenger nemůže najít příčinu toho, proč jeho svěřeni ztratili pěti bodový náskok a nakonec ztratili šanci na titul. Wenger si myslí, že jeho svěřenci měli smůlu poslední dva měsíce.

,, V posledních dvou měsících jsme měli smůlu. Mohli jsme to vidět i dnes. Je těžké říct příčinu neúspěchu, tedy hlavně po dnešním zápase.“ přiznal Wenger.

V médiích se objevili informace o to, že Arsenal je příliš mladý a neskušený tým, který nemůže získat titul v Premier League, nebo v Champions League. Wenger si ale myslí, že jeho současný tým má na to, aby nějakou soutěž vyhrál.

,,Věřím, že tento tým je velice dobrý. Od března byly naše výsledky slabé a musíme zjistit důvod, proč se nám nedařilo, ale hlavním cílem je udržet tento tým pohromadě.“ zakončil Arsene Wenger.