Wenger věří, že Anglie postoupí

 Manažer Arséne Wenger se rovněž připojil do diskuze na téma zda Anglie postoupí na EURO 2008 v Rakousku a Švýcarsku

Albion po porážce v Rusku nemá postup ve svých rukou. Musí spoléhat, že Rusko klopýtne v Izraeli a oni porazí ve středu doma Chorvatsko.

V poslední době se opět otevřela otázka omezení počtu cizinců v Premierleague, kterou propaguje především Sepp Blatter. Zavedení určité kvoty by pro náš kosmopolitní Arsenal byl vážný problém.

Neuspěch Anglie v kvalifikaci na mistrovství Evropy by zastánci myšlenky omezení počtu cizinců zcela jistě využili ve svůj prospěch. Wenger to samozřejmě tuší, proto bude v následujících dvou kvalifikačních kolech největším fanouškem Izraele a Anglie 🙂

" Pokud jde o postup Anglie jsem pozitivně nastavený, protože si myslím, že Rusko nevyhraje v Izraeli. Doufám, že Anglie se kvalifikuje na mistrovství Evropy, protože si dokáži představit diskuzi, proč se tak nestalo. Ale Anglie je kvalitní tým a věřím, že postoupí."

" Byl by to obrovský šok, kdyby nepostoupili. Ale Francie se taky v roce 1994 nekvalifikovala na mistrovství světa a v roce 1998 mistrovství světa vyhrála."

" Bylo by to obrovské zklamání, ale fotbal jde dále. Pokud Anglie nepostoupí tak na druhý den budou stejně všichni věřit, že můžou příští mistrovství vyhrát. To je na Anglii nejkrásnější."

/ timesonline/