Wenger zvažuje nasazení Afobeho

Arsene Wenger uvažuje o zařazení Benika Afobeho do sestavy Arsenalu, který se zítra utká v zápase Carling Cupu s Tottenhamem. Sedmnáctiletý útočník údajně minulý týden trénoval s prvním týmem.

Wenger je připravený, setrvat ve své tradiční politice, nasazovat sestavu z mladých hráčů. Jeho názor nezmění ani fakt, že Arsenal čeká Tottenham, který je připraven nasadit silnou sestavu. Francouzský stratég má problémy s útočníky. Nicklas Bendtner a Gilles Sunu se zotavují ze zranění a potenciální možností tedy zůstává pouze Carlos Vela a Jay Emmanuel Thomas.

Afobe, který byl dnes ráno nominován do reprezentace Anglie U19, hraje pravidelně za rezervu a mohl by si svými výkony vysloužit alespoň místo na lavičce náhradníků.

Conor Henderson, Craig Eastmond, Havard Nordveit a Henri Lansbury léčí své drobné zranění a jejich šance, že si zahrají proti Tottenhamu, jsou 50:50. To znamená, že by mohli nastoupit i hráči prvního týmu Denilson a Emmanuel Eboue. Nastoupit by měl i Johan Djourou, který se po zranění rozehrává v rezervě.

/younggunsblog.co.uk/