Wengerovo páteční slovo

http://gunnerrific.com/wp-content/uploads/2006/10/lehmann-knight.jpgsouhrn dnešních událostí v čele s vykonstruovanou kauzou Jens vs. Hliník a Wengerovou obvyklou tiskovkou ..

 

Almunia vs. Jens

Wenger už včera avizoval, že zatím nebude měnit Almuniu za zdravého Jense .. a Jens opět celé klubko trochu zamotal .. na dnešní tiskovce na otázku: 'jak přijmul Jens vaše rozhodnutí?' Wenger odpověděl :'na toto téma už žádná otázka – nebudu odpovídat .. dnes dopoledne se zranil' .. Jense zkrátka a dobře na lavici nikdy neuvidíme, protože on je buď No.1 nebo 'zraněný' ..

Jens tak určitě potěšil AW, který na toto téma dodal:
"At the moment he must be strong enough to deal with it.”

jeho přínos pro tým je zkrátka obrovský 🙂 zítra totiž místo sledování Aluminiova výkonu bude i se zraněním nejtvrději trénujícím evropanem ve věkové kategorii 35+ (pokud tedy DAN nemá fotbálek s bachařema)

AW nakonec připustil, že po utkání s Boltonem je šance na změnu .. ale to by musel být Jens zdravý 🙂, je dost možné že se z toho dostane rychle ..

Robin out na 4-6týdnů – Eduardova šance

RvP po důkladnějším vyšetření bude týmu chybět do konce listopadu .. jeho zranění přišlo jak už to u každého zranění v Arsenalu bývá nevhod, RvP jestli dobře počítám 'nám' uhrál v posledních 3zápasech 9bodů a on je právě tím hráčem ze kterého měli mít obránci Půlu a ManYoos největší vítr .. na scénu se tak dostane Eduardo da Silva – jehož reprezentační forma je více než úctihodná ..
svou šanci ukázat budou mít ale samozřejmě i Theo Walcott a Bendtner, oba ale AW používá zatím jen ve specifických situacích na víc to zatím není ..
redakce gunners.cz však zítra očekává spíše hru pouze na 'neosamoceného' tožského intrnacionála, který si k naší radosti bude užívat lednového Londýna .. viděl bych zítra Hleba někde poblíž něho


Rosa, Gallas, Gilberto ..

Gallas se v týdnu rozehrál v repre a zítra je ready hrát s Kolečkem stopera i mu opět (na chvilku) vzít kapitánskou pásku .. Gilberto se vrátil z cesty kolem Světa opět pořádně unavený a AW ho nechá si na lavičce ještě trochu zdřímnout .. hlavu si bude moct opřít o kapitána české reprezentace

 

Jens Lehmann (l.) muss Manuel Almunia gegen Tottenham den Vortritt lassen

naši brankáři si před dnešním téninkem popřáli hodně zdaru ..

Gilberto Silva (L)and Ronaldo of Brazil have a pretend fight during the training session

Gilberto si přivezl z cest i pás WHBTR, když porazil borce (v modrém) těžké váhy stylem RSC