Willock – všichni jsme pod tlakem, ale tím dobrým.

Joe Willock si připsal první soutěžní start za Arsenal v této sezóně, v zápase proti Leicesteru City, který Arsenal porazil 2-0 na jejich hřišti a postoupil tak v Carabao Cupu do čtvrtého kola. Po zápase Joe mluvil s novináři.

o tvrdě vybojovaném vítězství…
Ano, přijet sem a vyhrát s tak mladým týmem, tolika změnami od víkendu, to je vždy těžké. Myslím, že se dařilo všem, drželi jsme pohromadě, drželi jsme se našich principů a společně zvítězili.

zda je toto vítězství znak našeho pokroku…
Nejsme v bodě, kde bychom chtěli být, ale cítím, že jsme udělali za posledních 6 až 12 měsíců velký pokrok. Cítím, že se stále vyvíjíme a učíme od manažera, snažíme se naučit principy, které manažer zavedl.

o jeho potřebách hracího času…
Očividně jsem ještě tuto sezónu nehrál, takže přijet sem a hrát je skvělé. Miluju hraní za tento tým, chci prostě podat dobrý výkon a myslím, že se mi to dnes večer povedlo. Chci se jen nadále zlepšovat.

o náladě v týmu…
Jo, jsme všichni temperamentní, snažíme se tvrdě makat a všichni na sebe navzájem tlačíme. Snažíme se o to, aby manažer musel přemýšlet nad tím, koho nasadí do zápasu. Chceme soupeřit na tréninku každý den i v zápasech, jako byl tento. Všichni bojujeme o místo v základní 11, a to na nás všechny vytváří tlak, ale dobrý tlak.

/arsenal.com/