Wilshere, Bellerin a Walcott po vítězném finále

Jack Wilshere:

o jeho emocích…

Je to trochu jiné od loňského finále. Myslím, že jsme kontrolovali hru celou dobu a nikdy jsme neztráceli, takže jsme si to mohli užít trochu víc a připravit se na oslavy. Nebyli jsme tento rok pod tlakem, že jsme nic dlouho nevyhráli. Vyhráli jsme loni, letos jsme obhájili a můžeme toho dokázat tentokrát mnohem více. 

o výkonu…

Od výkopu byl Francis brilantní a záloha dominovala. Jakmile jsme měli navrch v záloze, s Theovou rychlostí a Alexovým kouzlením, bylo jasné, že si vytvoříme šance a to jsme i předvedli. 

o góle Alexise…

Rád skóruje ve Wembley. Pamatuju si, když jsme hráli proti Chile a on dal obě branky. Trefil se v semifinále a dnes taky. 

o fanoušcích…

Byli neskuteční celou dobu. Myslím, že cítili tlak trochu více než my, ale dnes byli opět skvělí a zítra si to s námi užijí.

 

Hector Bellerin 

o vítězství FA Cupu…

Nemůžu tomu uvěřit! Byla to úžasná sezóna a završit to dnes takto bylo úžasné. 

o emocích… 

Je to jako sen, který měl jako dítě každý, vyhrát trofej jako je tato na tomto stadionu za klub jako je tento, se všemi těmito hráči. Nemám slov, jsem prostě tak šťastný.

o výkonu… 

Bylo to skvělé představení od každého, tvrdě jsme pro toto pracovali. Sezónu jsme zakončili dobře, takže jsme věděli, že to musíme dorazit.

 

Theo Walcott

o FA Cupu… 

Znovu jsme získali FA Cup a to je známka skvělého týmu. Chceme víc a víc. 

o fanoušcích…

Počasí bylo špatné, ale to jen ukázalo na tu hromadu podpory, kterou napříč zemí a světem máme. Je skvělé to vidět a ani jim nemůžeme dostatečně poděkovat. 

zda může Arsenal toto proměnit na období úspěchu…

Musí to tak být. Věřím tomuto týmu a stejně tak manažer. Všichni si nyní musí navzájem věřit. Toto musí být odrazový můstek a chceme bojovat o ligový titul. To je nejvyšší cíl, o kterém všichni sní. Musíme to udělat pro fanoušky, protože čekají už dost dlouho. Užívají si tyto chvíle stejně jako hráči. 

o jeho brance…

Opravdu jsem to neviděl. Nedíval jsem se na to. Mám to doma nahrané, takže si jsem jistý, že já, táta a celá rodina to budeme dost sledovat.