Wilshere slíbil, že zůstane

Jack Wilshere nemá v úmyslu, stát se další hvězdou, která opustí Arsenal a popsal klub jako jeho domov.

Gunners prošli těžkým přestupovým obdobím, když si svůj nový klub našli Cesc Fabregas, Samir Nasri i Gael Clichy.

Fabregas se vrátil do svého rodného Katalánska, zatímco Nasri a Clichy akceptovali štědrou nabídku ambiciózního Manchesteru City.

Arsenal po těchto odchodech na začátku sezóny docela klopýtá a začalo se tak uvažovat, jestli není klub v ohrožení, že by následovali další odchody.

V uplynulé části sezóny se začali množit fámy o odchodu Robina van Persieho, Andreye Arshavina, Alexe Songa, Theo Walcotta a Jacka Wilshera.

Wilshere nemůže mluvit za nikoho jiného, ale on sám ujistil, že se nikam odcházet nechystá. V listopadu 2010 podepsal pětiletý kontrakt, což jen potvrdilo jeho plnou oddanost klubu.

Jack řekl pro Evening Standard: “Nemám nic proti Manchesteru City, ale momentálně je pro mě Arsenal tím pravým domovem.“

“Někteří hráči mají svou cenu, ale upřímně, toto není způsob, jakým pohlížím na fotbal.“

“Jediné nad čím přemýšlím je hrát na nejvyšší úrovni v nejlepších soutěžích, abych se mohl měřit s těmi nejlepšími na světě.“

“Momentálně jsem v Arsenalu velmi šťastný. Samozřejmě, že chci vyhrávat trofeje a chci je vyhrávat s Arsenalem.“

Wilshere přiznal, že šestileté čekání na trofej není dobré pro klub jako je Arsenal, ale věří, že kritika, která se snesla na Arsene Wengera, není férová, a že pro klub odvádí dobrou práci.

“Máme to u kritiků velmi těžké, těžší než většina týmů, ale nevyhráli jsme nic už šest let, a to není pro Arsenal dobré.“

“Přesto je to kruté, především k Bossovi.“

“Je zde už patnáct let a pro Arsenal je skvělý. Kritika, která se na Arsena hrne je směšná.“

“Začali jsme trochu pomalu, ale stále cítíme, že můžeme skončit v první čtyřce.“

 

/Skysports.com/