VIDEO : Wojciech a Lukasz provádějí tréninkovým centrem v Colney

Přibližně před rokem jsem přímo na místě zjistil, že tréninkové středisko Arsenalu v Colney je střežené lépe než Downing Street (četli jste ZDE). Chvilka naděje pro čtenáře našeho webu bleskla v době, kdy se mi podařilo zkontaktovat bratra Tomáše Rosického, pracovníka agentury, která zastupuje Tomáše, který návštěvu Colney přislíbil zajistit. Bohužel mé počáteční nadšení vyprchalo po té, co se mi již nikdo neozval a na mé telefonáty nereagoval. Inu, postěžuji si, měl jsem o agentuře pana Pasky mnohem lepší mínění.

Nu což, neměl jsem štěstí já, měl ho někdo jiný. Ten rozdíl byl asi v úrovni média, které jsme zastupovali. Takový reportér polského Canal+ to štěstí měl a mohl vánoční pořad „1 na 1“ natočit v londýnském Colney. A průvodce měl skutečně fantastické, oba polské brankáře Arsenalu.

Výsledkem je zajímavý třicetiminutový pohled do zákulisí tréninkové kuchyně našeho klubu, včetně té skutečné kuchyně. Uvidíme také několik známých tváří ze zázemí klubu, fitnes, rehabilitační prostory, šatny a třeba i jídelnu. Ti, kteří rozumí polsky, si z filmu odnesou určitě víc než normální smrtelníci a já budu rád, když se s námi v diskuzi o své poznatky podělí.

Video je dlouhé, ale stojí to skutečně za to. Shlédnout ho můžete ZDE.

 

/Patrick/