Youth Watch: Arsenal U18 3:2 Fulham U18

Osmnáctka Arsenalu zvýšila svůj náskok na čele tabulky Academy League na 11 bodů, když v sobotu porazila celek Fulhamu 3:2. Šestnáctka neúspěšně

Arsenal U18 3:2 Fulham U18

Datum: 20. února 2010, 10:45
Branky: 6,20 Aneke, 47 Deacon – 7,51 Reece

Arsenal: Sean McDermott – Sam Byles, George Brislen-Hall, Daniel Boateng, Saed Hajrovic, Nico Yennaris (c), Roarie Deacon, Oguzhan Ozyakup, Benik Afobe, Chuks Aneke, Zak Ansah,
Substitutes: James Dunn, Nigel Neita, Jamie Edge, Jordan Wynter

Fulham: Marcus Bettinelli, Joshua Pritchard, Robert Maloney, Michael Kamau, Reece Jones, Coutney Harris, Matthew Reece, Aaron Pierre, Stefan Payne, Paudie Quinn, Jonny Cosgrove

Celek Steva Boulda se brzy ujal vedení. V šesté minutě vstřelil svůj první gól v této věkové kategorii Chuks Aneke. Fulham ale odpověděl ihned po rozehrávce, kdy se trefil Matthew Reece.

Arsenal poslal opět do vedení Aneke, který uklidíl míč za brankáře ve 20. minutě.

Krátce po přestávce zvýšil na 3:1 Roarie Deacon, ale Reece z rohu snížil na 3:2 v 51. minutě. Vedení si už Arsenal až do konce udržel a připsal si tak další 3 body.

Nyní má osmnáctka v Premier Academy League jedenáctibodový náskok před Crystal Palace. S tím se Arsenal utká příští týden na domácím hřišti.

Arsenal U16 1:2 Fulham U16

Své starší kolegy nenapodobil tým do šestnácti let. Ten prohrál se stejně starými hráči Fulhamu 1:2. Poprvé po přestupu ze švýcarského klubu FC Sion nastoupil střední obránce Elton Monteiro. Jedinou branku vstřelil islandský křídelník Ingolfur Sigurdson, který je v klubu na testech.