Zachoval bych se stejně, ohlíží se Leno za třetí obdrženou brankou Arsenalu na Southamptonu

Bernd Leno se po nedělním zápase na hřišti Southamptonu dostal pod menší palbu kritiky, když stál za třetí inkasovaným gólem Gunners.

„Poslední branka pro mě byla trochu nešťastná. Chtěl jsem získat centr do své moci, jelikož Austin byl úplně volný a jevilo se to tak blízko,“ uvedl Bernd po zápase.

„Pokud neriskujete, nejste terčem posměchu. Příště možná zůstanu na lajně, podívám se na balón a poté neřeknou: „vyšel jsi ven a nezískal jsi míč“. Takový je život brankáře, zachoval bych se však stejně,“ pokračoval šestadvacetiletý gólman.

Bernd se také vyjádřil k celému týmu. „Do zápasu jsme se dvakrát vrátili, kontrolovali jsme hru, ale vytvořili příliš laciných chyb, kvůli čemuž jsme nezískali jediný bod,“ řekl německý reprezentant.

„Z defenzivního hlediska to nebylo snadné, jelikož obrana v daném složení předtím spolu nehrála. Máme velký kádr, máme mnoho hráčů, kteří umí zahrát na stoperu, doufejme tedy, že to nebude problém. Věřím, že již neutrpíme více zranění,“ komentoval marodku týmu Arsenalu, kterému aktuálně chybí Holding či Kolasinač.

„Po dvaadvaceti zápasech můžete prohrát, což je znepokojivé, nikdo však již nemluví o sérii bez prohry. Nyní se můžeme se dívat vpřed. Ve středu máme Spurs, další velký zápas, možná tak začneme novou sérii bez porážky,“ dodal Leno.

/arsenal.com/