Zahájení prodeje nových dresů na sezónu 2011/2012

 

Arsenal Football Club zahájil ve středu o půlnoci prodej svých domácích dresů pro sezónu 2011/2012 a další kolekce oblečení. Stalo se tak  na speciální akci za účasti příznivců klubu.

Členové Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club měli možnost si dresy objednat již před několika týdny naším prostřednictvím,

Za účasti legendy Arsenalu Charlie George a hvězdy Arsenal Ladies ‚ Rachel Yankey měli fanoušci v Armoury připravené nejen novou sadu dresů, ale i bezplatné občerstvení a uvítací dechovku.

S úderem půlnoci byl zahájen prodej nových sad dresů, které se od předchozích odlišují především jiným klubovým znakem. Svými 15 listy vavřínu znak připomíná 15 mužů zakladatelů a jejich vklad 6 pencí při založení klubu a 15 listů vavřínu je pak na památku setkání zakladatelů v pubu Royal Oak v jižním Londýně právě před 125 lety.

Fotogalerie ze slavnosti můžete shlédnout ZDE, free video pak ZDE.

Ti z Vás, kteří k datu objednávky nových dresů nebyli členy našeho Supporters Clubu a nemohli si dresy s 20% slevou objednat, nebo ti z Vás, kteří to prostě nestihli, mají možnost se na novou sezónu a případnou účast na zápase v Kolíně s novým dresem vyzbrojit v internetovém obchodu Arsenalu, který naleznete na oficiálních stránkách klubu ZDE.


/arsenal.com, Patrick/