Info k fungování SC

Tímto článkem bychom chtěli především poděkovat všem starým i novým členům našeho Supporters clubu za to, že i v této sezóně zůstali naším barvám věrni. Pokud budou registrace takovým tempem pokračovat, dostaneme se na konci sezóny v počtu členů na historické maximum. Což bereme jako ocenění naší práce.

Vzhledem k množícím se dotazům na nás, chtěli bychom upozornit na pár věcí, které náš SC v dohledné době chystá.

Tipovačka:

Počet účastníku se nakonec zastavil na čísle 56. Předpokládám, že díky vašemu vkladu, se na ceny může těšit prvních patnáct. Ceny by mohly být hodnotnější než v minulé sezóně. Seznam bude zveřejněný buď po vánoční nebo jarní objednávce.

V prvním kole náš nový tipovací systém lehce zazmatkoval a nezapočítal body ze zápasu Championship mezi Forest a Leedsem. V týdnu se závada odstranila a body byly do tabulky zapsány, proto se mírně změnilo pořadí. Pokud by se objevil nějaký problém pište na forum nebo přímo na klubový email. Hlavně nezapomeňte natipovat 🙂

Lupeny:

Stále si můžete objednat lístky na NUFC, Stoke, Chelsea, Partizan, tot*enham a Fulham. Nepropásněte deadline day.  Na sobotním zápase na Emirates Stadium proti Blackpoolu bude mít náš SC dvojčlenné zastoupení. Na další domácí zápas proti Boltonu se chystá sedmičlenná partička z okolí Olomouce.

Omlouvám se za problémy, které vznikly při objednávce lístků na domácí zápas s WBA.

Vánoční objednávka:

Jako tradičně se před vánocemi můžete potěšit objednávkou z arsenalshopu, který nám poskytne 20% slevu na všechny artikly. Předpokládám, že tato akce se bude konat na konci října nebo na začátku listopadu. Budeme hledat dva dobrovolníky z ČR a SVK, kteří si najdou čas,věci zabalí a rozešlou.

Bankovní konto:

Abychom vás informovali o stavu našich finančních prostředků na našem kontě, objeví se na začátku ledna na webu gunners.cz zpráva o hospodaření SC,  kde si budete moct přečíst všechny příjmy a výdaje, které jsme za první polovinu letošní sezóny měli.

Zprávu rovněž rozešleme všem členům mailem.

Email:

Spousty naších ať bývalých nebo součastných členů změnilo emailovou adresu, proto se nám zprávy vrací jako nedoručené. Pokud máte dojem, že už nepoužíváte emailovou adresu, kterou jste zadávali při registraci, napište na klubový mail a nahlaste novou. Opravíme údaje v databázi členů.

Plány do budoucna:

Pro naše členy chystáme ještě dvě překvapení, které jsou v řešení. Musíme se zatím k naším plánům postavit jako náš manažer k novým posilám. Pokud nebude nic jistého, nechceme o tom hovořit 🙂

Matygol a DAN