Zprávy z týmu: Aktuální informace o Davidu Luizovi

Uběhlo přibližně 48 hodin od náhodného incidentu mezi Davidem Luizem a Raulem Jimenezem a klub měl možnost Davida dále posoudit a sledovat jeho rekonvalescenci během posledních dvou dnů

Od neděle jsme obdrželi mnoho zpráv nejen od fanoušků Arsenalu, ale od fotbalových fanoušků po celém světě, kteří se po Davidovi ptají. Jak všichni brzy po incidentu mohli vidět, David měl po této nehodě prvořadý zájem o Raula Jimeneze.

Společně s Davidem jsou naše myšlenky a přání všeho nejlepšího i nadále s Raulem Jimenezem a jeho rodinou a doufáme, že se Raul brzy zotaví. Tato nehoda byla traumatizující i pro Davida a klub mu během této doby poskytne veškerou podporu, kterou potřebuje.

Bezprostředně po nehodě byly v neděli s Davidem dokončeny protokoly, kdy byl díkybohu celou dobu při vědomí. Tržná rána na Davidově čele byla ošetřena stehy a měl pevný obvaz, který chránil ránu.

Vzhledem k tomu, že David nevykazoval žádné známky otřesu mozku, bylo rozhodnuto, že bude pokračovat ve hře a bude pečlivě sledován. V poločase byl David dále posuzován a bylo rozhodnuto, že kvůli krvácení a nepříjemným pocitům, které pociťoval z hluboké rány na hlavě, bude vystřídán.

V pondělí během plánovaného volného dne Davida doma navštívil náš klubový lékař a v úterý se hlásil v našem tréninkovém centru. Důsledná péče o Davidovu ránu a celkové sledování jeho uzdravování bude pokračovat i v následujících dnech a David je nadále v dobrém zdravotním stavu.

Rána na Davidově hlavě se bude hojit několik dní, a proto nebude k dispozici pro čtvrteční zápas. Davidův pokrok budeme i nadále pečlivě podporovat a monitorovat.

(další týmové zprávy ohledně zbytku družstva budou zveřejněny později)

/arsenal.com/

Tags:

Komentáře

 1. Kozlik89 (karma: 2765) #1

  Me tu spíš chybí zpráva z týmu o aktuálně nejbídnější sezóně v dějinách Arsenalu. (Tim samozrejme nenarazim na tuto stránku a redaktory, ale na Arsenal jako takový) A nějaké vyjádření vedení, co mají v plánu s tím dělat… jsme čtvrtý nejhorší tym v lize, tym který hrál pred par lety LM a pravidelně končil do 4 místa je ted na hraně sestupu, a všude je ticho po pěšině… všichni jsou v pohode, jako by se nic nedělo.. jsem zvědavý na leden jestli si někdo uvědomí ze tahle situace je hodně kritická a začne se jednat. Tenhle tym proste potřebuje nějaký impuls, jinak se můžeme těšit na tuhý sestupovy boj…

  • Václav Novák (karma: 504) #1

   Právě jsi ji podal.
   Co všichni čekáte od týmu, kterej byl marnej loni i před loni a který od tý doby neměl žádnou přípravu? Prostě se jede furt ve stejnejch kolejích. Posílili jsme o Wiliana, kterej to očividně nevytrhne a o Gabriela, kterej obranu očividně zvednul. Nicméně stále to je tým bez zájmu. Teda zájmu o fotbal, Instagram je v pořádku.
   Prostě doufejme, že nespadneme a že v létě budou nějaký prostředky na posílení. Každej bod je pro nás zlatej, dokonce i každej gol.

 2. pa3kk19 (karma: 1298) #1

  OT:pozerám akurát zápas ManWho a PSG Fred strkol svoj ksicht do tvare Paredesa rozhodca si to ide pozrieť a iba žltá karta…to iste u nás Pepe a dostane červenú a 3 zápasy stop,vážne nechápem ten výklad pravidiel fakt nechápem či to len preto lebo sme Arsenal a nás nenávidia rozhodcovia alebo čo to vlastne je???Ako viem aku kvalitu ponúkajú anglicky rozhodcovia,ale toto je už vážne mimo reálne chápanie ich rozhodnutí….

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.