Zprávy ze Supporters Clubu No.2_2008

Reakcí na první článek sice nebylo mnoho (bohužel), ale i tak se z nich dalo vyčíst leccos zajímavého. Nicméně prosím všechny členy aby se více zapojovali do diskuze ohledně záležitostí SC, je jen na nás, jak bude SC fungovat. Stěžovat si na něco, o čem už bylo dávno rozhodnuto, to dokáže každý…
První věcí z minula je výše členských příspěvků a s tím související naše případné zapojení do nějakého charitativního programu. Jde o prachy a to je věc vždy citlivá, tzn. že toto se určitě definitivně vyřeší na srazu. Když bych shrnul diskuzi k tomuto tématu, vyplynulo z ní asi toto: Členské příspěvky nezvyšovat, a když, tak jen nepatrně. Dělení na Red a Gold Members NE. Charita? Spíše každý podle vlastního uvážení. Takže to jsou základní podklady pro valnou hromadu, co se členských příspěvků týče.

Pak tu máme klubová trika. Jsou tu samozřejmě stávající + nějaké návrhy od TomaseAFC. Tak tohle bude věc rozhodně pro sraz! Nicméně si myslím, že trika by měla být POUZE pro členy, možná s malou dotací od SC? Stále můžete posílat své návrhy a to do diskuze pod článek.

DAN se zmínil o zaplacení startovného na turnaj v Brně, o výkonném výboru a výhodách pro redaktory. První téma je asi bez diskuze, to by se mělo opravdu proplatit, vždyť je to reprezentace našeho SC! Výkonný výbor je jasný, to bude na srazu. Co se týče výhod redaktorů, případně dalších lidí, pracujících pro SC (konkrétně by šlo asi o členství zdarma), tak to je další téma do diskuze pod článkem.

Poslední věcí z minula je případný autobusový zájezd do Rakouska na kemp. Zde mě zaujala věta, kterou v reakci použil La_Bestia (nic proti němu!): „Autobus do Rakúska by som tiež platil zvlášť! Nie každý pôjde, tak by platil zbytočne!“ Na tohle reaguji tím, že se zeptám: A co tedy vlastně má SC hradit?
Nikdy se totiž všeho nezúčastní všichni! Dáme příspěvek na sraz, ale tam nebudou všichni. Dáme příspěvek na trika, ale neobjednají si všichni. Zaplatíme fotbalový turnaj, ale hrát bude jen zlomek členů. A tak je to se vším, to bchom potom opravdu neproplatili vůbec nic! Ale zpátky k tomu autobusu – nejde o to, že by SC zafinancoval celou částku, ale aby ho nějakou rozumnou, předem stanovenou částkou, zadotoval. Navíc se tedy musím přiznat, že vůbec netuším, na kolik by to vyšlo? Pokud by se nás však sešlo více jak 20, tak by to mělo určitě vyjít levněji než vlastními auty. Rád bych se v diskuzi opět dověděl vaše názory, případně kdo by o tuto akci měl zájem.
Pak tu mám jednu novou věc, další fotbalový turnaj fanklubů. Koná se začátkem července v Rakousku a vypadá to na velkou akci. Pokud byste měli zájem a chtěli se ujmout organizace této akce, ozvěte se a pošlu podklady.

Čím víc budeme diskutovat tady, tím více ušetříme času na srazu!

{mos_fb_discuss:36}