Zůstane Julio v Arsenalu ???

Agent Julia Baptisty Herminio Menendez prozradil, že jeho klient je připravený prodloužit si svůj pobyt na severu Londýna.

Na případný přestup Baptisty by neměl mít vliv ani nechut Reyese zůstat v Realu Madrid.

"Vypadá to, že Julio zůstane v Arsenalu a velmi ho to potěšilo. Je v Londýně velmi šťastný a chce hrát pod Arsene Wengerem. Těší se na to až se kluby dohodnou. "

" Julio se chce přizpůsobit životu v Anglii, zvýšil si počet hodin angličtiny, protože se připravuje na delší pobyt. Čeká nás jednání s Arsenalem, ale nemyslím si ,že budeme mít nějaký problém."

" Ačkoliv oba hráči přišli na hostování po vzájemné dohodě. Jejich ( Baptisty a Reyese) přestupy se budou řešit nezávisle na sobě."

Arsene Wenger se včera rovněž pochvalně vyjádřil na dresu Julia Baptisty.

" Julio má dobrou duševní sílu, po Eidhovenu jsme se zaměřili spíše na týmové výsledky než výkony jednotlivce. Má správnou povahu, dokáže těžce pracovat pro tým, i když si pokazí vlastní efektivitu. "

" Jeho budoucnost závisí na Realu Madrid. Je s ním neustále spojený. Reyes je momentálně zraněný a Primera Division končí o něco později než Premierleague tak uvidíme jak se rozhodnou.Jose chce zůstat ve Španělsku a Julio by rád pokračoval v Arsenalu. Vášen, týmový duch a fakt, že chce hrát za nás. Jsem optimistický ohledně jeho přínosu pro tým."